REKLAMA
REKLAMA

Mourinho i Hasenhüttl nie chcą powtórek

dodał: sobmar  |  źródło: Sky Sports  |  26.01.2020 15:25
Mourinho i Hasenhüttl nie chcą powtórek

Jose Mourinho  |  fot. Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżerowie Tottenhamu i Southampton są zgodni co do tego, że w Pucharze Anglii należałoby zrezygnować z powtórek. Święci zremisowali z Kogutami 1:1 i zespoły te czeka 5 lutego drugi pojedynek.

Jose Mourinho z jednej strony woli być wciąż w rywalizacji, ale z drugiej przyznał, że dodatkowe spotkanie negatywnie wpłynie na i tak napięty terminarz Tottenhamu.

- To wynik, który utrzymuje nas przy życiu, utrzymuje nas w rywalizacji. To wynik, którego nie potrzebujemy, nie potrzebujemy kolejnego meczu, ale lepiej jest grać, niż nie grać. Byliśmy bardzo bliscy zwycięstwa. Jesteśmy nadal w rywalizacji. To będzie miało pewien wpływ na przerwę zimową. Musimy rozegrać jeszcze jeden mecz. To nie jest moja osobista sytuacja, Ralph mówił m to samo, nie potrzebujemy kolejnego meczu - powiedział Mourinho.

Podobnego zdania jest Ralph Hasenhüttl, którego zdaniem w meczach pucharowych powinny być zawsze dogrywki i rzuty karne, pozwalające wyłonić zwycięzcę danego dnia.

- Loty są odwoływane. Ostatecznie myślę, że powinniśmy mieć dogrywkę. To mecz pucharowy i powinniśmy mieć zwycięzcę lub przegranego. Teraz musimy rozegrać powtórkę w trakcie przerwy zimowej i to nie ma dla mnie sensu - stwierdził Hasenhüttl.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Joxerek | 26.01.2020 23:51

Ale oni mają problemy. Zagrać rezerwami i tyle. Każdemu to wyjdzie na zdrowie. Kadra pierwszej drużyny to 25 zawodników. Są jeszcze młodzieżowcy. Można to całkiem fajnie rozegrać i mieć przy tym przegląd kadry no i ograć tych co najmniej grają. Przy okazji może objawi się jakiś talent...

Naprawdę nie rozumiem tego narzekania...

Poza tym kto im bronił wygrać w pierwszym meczu i nie dopuścić do powtórki.... nikt...

FCHollywood | 27.01.2020 00:02

Może w końcu to się zmieni. Już dawno powinno to zostać zmienione. Trenerzy większości drużyn mówią jednym głosem.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy