REKLAMA
REKLAMA

Suso w kręgu zainteresowań hiszpańskich klubów

dodał: Bartas98  |  źródło: Football Italia  |  22.01.2020 15:43
Suso w kręgu zainteresowań hiszpańskich klubów

Suso  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Skrzydłowy Milanu Suso może liczyć na zainteresowanie ze strony Sevilli i Valencii. Piłkarzy niedawno prowadził rozmowy ze swoim dotychczasowym klubem, jednak jego przyszłość nie jest do końca jasna.

Valencia i Sevilla są zainteresowane brazylijskim skrzydłowym. Suso ma w Milanie problem ze stabilizacją formy w ostatnich dwóch sezonach, sprawia to, że krytyka artykułowana przez kibiców rośnie lawinowo. W ostatnich meczach Suso musiał usiąść na ławce, uznając wyższość Samu Castillejo.

Suso jest wyceniany na około 25 milionów euro. Zawodnik strzelił 24 gole i zaliczył 31 asyst we wszystkich rozgrywkach, grając w Milanie. Występuje w tym klubie od sezonu 2014/15 - natomiast regularnie zaczął grać w sezonie 2016/17.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

fisherus | 22.01.2020 18:56

Sprzedać za te 25 milionów i zainwestować w jakiegoś młodzika lub ściągnąć weterana co nauczki te miękkie ci*** zapieprzania na boisku. Przyszedł Ibra i jakoś to zaczyna powoli grać ale teraz jeszcze zmiana trenera na gościa z jajami i pomysłem na taktykę.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy