REKLAMA
REKLAMA

Alisson: Kluczem naszych wyników jest mentalność

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Tribalfootball.com  |  17.01.2020 10:17
Alisson: Kluczem naszych wyników jest mentalność

Alisson  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Bramkarz Liverpoolu Alisson stwierdził, że kluczem do świetnej postawy jego zespołu w obecnym sezonie jest mentalność.

Triumfatorzy Ligi Mistrzów są na dobrej drodze do zdobycia mistrzostwa Anglii. Obecnie prowadzą w ligowej tabeli z 14-punktową przewagą.

- Wykonaliśmy mnóstwo ciężkiej pracy. Jesteśmy bardzo silnym zespołem pod względem mentalnym. To jest ważne, aby utrzymać ten wysoki poziom w tak wielu spotkaniach - powiedział Alisson, w rozmowie z Premier League Productions.

- Nasza drużyna jest bardzo mocna zarówno pod względem ilościowym, jak i jakościowym. Więc kiedy jeden wypada ze składu, a drugi wchodzi w jego miejsce, poziomy drużyny nie zmienia się - dodał Brazylijczyk.

- Jesteśmy drużyną, która jest razem od dłuższego czasu i z każdym sezonem jest coraz lepsza, z każdym sezonem podnosząc poziom. Myślę, że różnica w porównaniu z poprzednim sezonem, który był już zwycięski, jest w konsekwencji. Konsekwencja w defensywie i ofensywnie, a także konsekwentna mentalność. Nasza drużyna ma zwycięską mentalność. Zawsze myślimy o następnym meczu, nie patrzymy zbyt daleko do przodu - kontynuował.

- Koncentrujemy się na tym, co jest w zasięgu ręki i robimy wszystko, co w naszej mocny, aby schodzić z boiska z wygraną. To przyczyniło się do wspaniałych wyników w tym sezonie - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy