REKLAMA
REKLAMA

Juventus interesuje się Neuerem

dodał: Bartas98  |  źródło: Daily Mail  |  15.01.2020 14:24
Juventus interesuje się Neuerem

Manuel Neuer  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manuel Neuer nawiązał kontakt z Juventusem, by omówić sprawę swoich ewentualnych przenosin do Turynu. Transfer Alexandra Nubela może zniechęcić Neuera do pozostania w Monachium.

Neuer nigdy nie ukrywał, że chce spróbować czegoś nowego w zagranicznym klubie, Juventus stwarza mu taką możliwość.

Kontrakt Wojciecha Szczęsnego wygasa już latem 2021 roku, a ponieważ wciąż nie wiadomo, co Polak postanowi w kwestii swojej przyszłości we Włoszech, Juventus rozważa możliwość pozyskania niemieckiego bramkarza.

Przyszłość Neuera może jednak zależeć od nowego trenera Bayernu. Kiedy będziemy znać nazwisko następcy Hansa - Dietera Flicka, wszystko pewnie się wyjaśni.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

Untouchables | 15.01.2020 15:38

Chwileczkę, czy przypadkiem w zeszłym tygodniu Szczęsny nie podpisał nowego kontraktu? Po drugie po co nam on. Stary i po kontuzji jest cieniem samego siebie. Chyba że na ławkę razem z Bufonem jako trzeci wybór. Bez sensu.

wojojuve | 15.01.2020 16:37

Niektóre gazety pisały, że kontrakt praktycznie już podpisany, ale jak się później okazało nie tak prędko. Mimo to ten transfer jest abstrakcyjny. Może to tylko nacisk na Wojtka, aby w końcu złożył podpis pod kontraktem. Oczywiście zakładając, ze to on blokuje.

xxBANGxx | 15.01.2020 18:00

33-letni Neuer jest stary, spoko. xD

marian0 | 15.01.2020 21:27

@xxBANGxx
W tym roku (za dwa miesiące) Neuer będzie miał już 34 lata. Biorąc pod uwagę, że w bramce stoi rocznikowo 30-latek i że tak naprawdę nie wiadomo ile Niemiec będzie bronił na poziomie i ile czasu w ogóle będzie jeszcze grał w piłkę to śmiało można powiedzieć, że jest stary. Nie każdy jest Buffonem i nie każdy będzie grał do 40, a sprowadzając go do pierwszego składu na sezon/dwa Juventus mógłby stracić bramkarza, który pewnie z 5-6 lat jeszcze pogra.

xxBANGxx | 15.01.2020 22:29

Aha. Czyli 33-letni Messi też jest już stary? Nie mówiąc o tym, że Neuer to bramkarz, a ci grają zdecydowanie dłużej od graczy z pola. W takim razie Ronaldo to już dziadek, damn.

dostojnyfarmata | 16.01.2020 08:10

Jedyne co by przemawiało za Neuerem to rozpoznawalne nazwisko które pewnie znów przełożyłoby się na zwiększenie zasięgu marki "J". Poziom i forma Wojtka są tak wysokie w ostatnich 2 sezonach, że realnym wzocnieniem mógłby być taki Oblak a nie łączeni przez pismaków z Juve Neuer cyz De Gea. W dodatku każdy z nich zarabiałby pewnie małą fortunę. Totalna abstrakcja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy