REKLAMA
REKLAMA

Juventus może wyłożyć 15 milionów euro na transfer Mirandy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sport.es  |  08.01.2020 10:39
Juventus może wyłożyć 15 milionów euro na transfer Mirandy

Piłki w siatce  |  fot. Sport Pictures

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Według informacji katalońskiego Sportu sternicy Juventusu FC planują złożyć ofertę w wysokości 10 milionów euro FC Barcelonie w sprawie Juana Mirandy. Klub z Piemontu jest też gotowy zapewnić pięć milionów euro Blaugranie w formie dodatkowych bonusów.

Miranda aktualnie broni barw FC Schalke 04, będąc do drużyny z Zagłębia Ruhry wypożyczonym do końca czerwca 2021 roku. W każdym razie w szeregach ekipy z Bundesligi zawodnik nie otrzymuje zbyt wielu okazji do gry, notując w tym sezonie zaledwie trzy występy.

Przypomnijmy, że Juventus już latem minionego roku próbował pozyskać 19-latka. Wygląda na to, że w tym miesiącu decydenci mistrzów Serie A wrócą z kolejną ofertą ws. piłkarza, który w turyńskiej ekipie miałby wzmocnić rywalizację w defensywie.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 7 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Outlander | 08.01.2020 10:54


Zaledwie 3 mecze w Schalke, wartość szacunkowa na poziomie 4,5 mln euro, a Juventus ma dać 15 mln euro? Czegoś tutaj nie kumam... Nie lepiej te 15 mln zainwestować do transferu jakiegoś innego piłkarza, Miranda to żadna okazja... (jeszcze się przebić nie może w Schalke).

Ermac | 08.01.2020 14:18

up

"Przypomnijmy, że Juventus już latem minionego roku próbował pozyskać 19-latka. Wygląda na to, że w tym miesiącu decydenci mistrzów Serie A wrócą z kolejną ofertą ws. piłkarza,"

Zatem musieli go obserwować gdy jeszcze biegał w Segunda División i najwyraźniej się spodobał. Nie tylko oni, bo Olympique Marsylia też się nim interesował zeszłego lata.
15 mln? Młody(19 lat), utalentowany, widzą w nim potencjał, którego Ty nie musisz dostrzegać, a to, że mało gra w Schalke może wynikać z wielu powodów. Essien w wieku 17 lat był na testach w Zagłębiu Lublin i też się nie przebił, ale nie przeszkodziło mu to w zrobieniu, można powiedzieć, światowej kariery.

dalmare | 08.01.2020 17:11

Outlander, nie krytykuje się graczy Barcelony.

xxBANGxx | 08.01.2020 18:05

Plota. Za to jesteśmy blisko zatrudnienia 17-letniego Ntendy z Nantes.
Francuski lewy obrońca, podobno bardzo utalentowany.

StatlerWaldorf | 08.01.2020 22:06

Outlander - choć gracz ciekawy i w reprezentacji U19 spisywał się świetnie, to ja go widzę w przyszłości na lewonożnym ŚO a nie LO, gdzie jest za mało zwrotny. Ale lewonożny, świetny technicznie, z dobrym wyprowadzeniem piłki, będzie miał swoją wartość, nawet jeśli gwiazdą nie będzie.
Tym niemniej, zgodzę się, że Juve dla niego za wysokie progi.

P.S.
Gdyby małostkowość, złośliwość i kompleks Barcy miały jedno wspólne "imię", to brzmiałoby jak przydomek pewnej użytkowniczki, nieodmiennie pod newsami Barcy się pojawiającej, raczej w charakterze "komu przywalić", niż "z kim pogadać".

Ermac | 08.01.2020 22:38

"Gdyby małostkowość, złośliwość i kompleks Barcy miały jedno wspólne "imię", to brzmiałoby jak przydomek pewnej użytkowniczki, nieodmiennie pod newsami Barcy się pojawiającej, raczej w charakterze "komu przywalić", niż "z kim pogadać"."

@StatlerWaldorf jeśli poprawia jej to samopoczucie, niech pisze, na zdrowie. :)

dalmare | 08.01.2020 23:56

"...nieodmiennie pod newsami Barcy się pojawiającej...", "...niech pisze, na zdrowie..."-
-  To temat Juventusu na seriea pacynki, ale piszcie na zdrowie.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy