LE: Ferencvaros na remis z Espanyolem

Liga Europejska
Liga Europejska Na zdjęciu: Liga Europejska

Ferencvaros TC zremisował 2:2 z RCD Espanyolem w meczu piątej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Taki stan rzeczy sprawia, że team z Węgier ma sześć punktów, a pięć “oczek” więcej uzbierali przedstawiciele La Liga.

Obie drużyny przystępowały do swojej potyczki w różnych nastrojach. Ferencvaros pokonał ostatnio Zalaegerszegi TE. Z kolei przedstawiciel hiszpańskiej ekstraklasy zremisował 1:1 z Getafe.

Wynik spotkania otworzył David Sieger, który wpisał się na listę strzelców w 23. minucie, popisując się mocnym uderzeniem z prawej nogi po tym, jak piłka odbiła się od słupka. Radość w szeregach gospodarzy nie trwała jednak długo, bo w 31. minucie wyrównał Oscar Melendo.

W drugiej połowie niezwykłe emocje miały natomiast miejsce w doliczonym czasie rywalizacji, gdy najpierw “jedenastkę” na gola zamienił Michal Skvarka. Ostatnie słowo należało jednak do Sergeia Dardera, więc mecz na Groupama Arena zakończył się podziałem punktów.

Ferencvaros TC – RCD Espanyol 2:2 (1:1)