LM: Atalanta nadal w grze

dodał: maaarcin  |  źródło: Goal.pl  |  26.11.2019 23:01

Puchar Ligi Mistrzów  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Mistrzów odniosła Atalanta Bergamo. We wtorkowy wieczór pokonała u siebie 2:0 Dinamo Zagrzeb i pozostaje w grze o awans do fazy pucharowej.

Atalanta objęła prowadzenie w 27. minucie. Z rzutu karnego podyktowanego za faul Dino Pericia do siatki Dinama trafił Luis Muriel. Jak się okazało była to jedyna bramka w pierwszej połowie, choć obie drużyny miały jeszcze swoje okazje.

Dwie minuty po przerwie gospodarze prowadzili już 2:0. Z piłką w pole karne wpadł wówczas Alejando Gomez i potężnym strzałem z kilkunastu metrów nie dał żadnych szans bramkarzowi gości.

Do końca spotkania Atalanta kontrolowała wydarzenia na boisku i stwarzała sobie kolejne okazje. Ostatecznie wynik nie uległ już jednak zmianie.

Atalanta Bergamo – Dinamo Zagrzeb 2:0 (1:0)

1:0 Muriel (k.) 27'