REKLAMA
REKLAMA

Mainz z trzema punktami

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  25.10.2019 22:25
Mainz z trzema punktami

Bundesliga

Liga niemiecka wróciła do gry!
W pierwszym meczu dziewiątej kolejki niemieckiej ekstraklasy FSV Mainz pokonało przed własną publicznością FC Köln 3:1. Dla drużyny Sandro Schwarza była to dopiero druga wiktoria w sezonie w roli gospodarza.

Biorąc pod uwagę fakt, że obie ekipy przed pierwszym gwizdkiem sędziego błąkały się w dolnych regionach ligowej klasyfikacji, to można było spodziewać się wyrównanego boju, w którym piłkarze żadnej z drużyn na pewno nie mieli w planach odstawiać nogi.

Pierwsze trzy kwadranse meczu były owocne w dwa trafienia. Rezultat spotkania został otwarty w 14. minucie, gdy po ładnej akcji na listę strzelców wpisał się Simon Terodde. Radość w ekipie Achima Beierlorzera nie trwała długo, bo siedem minut później do wyrównania doprowadził Jean-Paul Boëtius.

W drugiej odsłonie gospodarze spotkania zdołali objąć prowadzenie, w czym swój udział miał Robin Quaison, który oddał piękne uderzenie sprzed pola karnego. Wynik spotkania na 3:1 ustalił Levin Öztunali, więc trzy punkty zainkasowało Mainz.

FSV Mainz - FC Köln 3:1 (1:1)

0:1 Terodde 14'
1:1 Boëtius 21'
2:1 Quaison 57'
3:1 Öztunali 82'


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

radrif | 25.10.2019 22:26

Jest wygrana, a to oznacza, że dalej tkwimy w tym bagnie... Bramka Quaisona, cudo.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy