ICC: Inter po karnych wygrywa ze Spurs

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  04.08.2019 18:16

Antonio Conte  |  fot. Grzegorz Wajda

Gracze Tottenhamu przegrali (po karnych) z Interem - w ramach ICC. W regulaminowym czasie gry było 1:1.

Co działo się w tym spotkaniu? Zawodnicy z Londynu wyszli na prowadzenie już w trzeciej minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Lucas.

W 28. minucie zawodnicy Interu mogli doprowadzić do wyrównania. Blisko był Brozović, ale uderzył jedynie w obramowanie bramki rywali.

Zawodnicy Conte dopięli swego w 36. minucie. Wtedy to sytuację sam na sam wykorzystał Sensi.

W drugiej połowie wynik tej potyczki nie uległ zmianie. W rzutach karnych lepsi byli piłkarze Interu, którzy wykorzystali cztery swoje jedenastki (pomylił się tylko Puscas). W szeregach londyńczyków rzutów karnych nie wykorzystali zaś Eriksen i Skipp.

Tottenham - Inter 3:4 w karnych , 1:1 (1:1)

Skipp (-) - Mario (+)

Tottenham: Lloris (Gazzaniga 64') - Walker-Peters (Marsh 84'), Sanchez (Tanganga 84') , Vertonghen (Alderweireld 46'), Rose (Georgiou 83') - Winks (Skipp 64') - Sissoko (Eriksen 46'), NDombele (White 84') - Lamela (Parrott 79') - Lucas (N'Koudou 80'), Kane (Son 64')

Inter: Handanović - D'Amborio, de Vrij (Ranocchia 84'), Skriniar (Pirola 74') - Candreva (Agoume 84'), Gagliardini (Barella 46'), Brozović (Mario 84'), Sensi (Valero 83'), Dalbert (Dimarco 74') - Esposito (Politano 46'), Perisić (Puscas 74')

Komentarze | 10 komentarzy

NewMaldini | 04.08.2019 18:27

Postanowiłem sprawdzić jak tam miewa się Inter przed sezonem. W zasadzie tylko ten Sensi wyróżniał się w ofensywie. Może nie zdążył jeszcze przesiąknąć niebiesko czarnymi barwami ;) Możliwe, że chłopak rozrusza trochę Inter. Reszta w swoim stylu ;) Pan 50 mln zupełnie niewidoczny, ale dajmy mu czas ;)

Scousser | 04.08.2019 18:33

Hahah Totki to jednak kiepski zespół.Żeby nawet wygrać nie umiały z tak marnym  Interem.Widać ,że zeszły sezon to był fart stulecia i nie ma prawa się coś takiego powtórzyć.

MrGhost | 04.08.2019 18:40

NewMaldini
Za to Milan jak to ma w zwyczaju gra do momentu kiedy gra Suso. Inter bez napastników daleko niestety nie zajedzie

ACMichal83 | 04.08.2019 19:07

Inter poki co słabiutko pod wodza wielkiego Conte. Jak sobie pomysle, ze Bennacer kosztował 16mln, a Barella 50, to smiech mnie ogarnia :) Sensi takze bez rewelacji, wiec nie ma żalu, że nie trafil do Milanu.

milan220 | 04.08.2019 19:27

ACmichal
Co ty *****lisz za przeproszeniem?Sensi gra swiwtnie chyba ze ogladasz mecze na blenderze...

dostojnyfarmata | 04.08.2019 19:33

Do rozpoczęcia sezonu we Włoszech jeszcze nieco czasu. Chyba jeszcze za wcześnie wyrokować panowie.

Mnie zastanawia jak szybko zarówno Inter, Milan i Juve zaadoptują się do wizji nowych szkoleniowców. W sumie w najlepszej sytuacji jest Napoli gdzie jest już pewna stabilizacja. Ten sam trener i bez większych zawirowań w składzie. Mogą na starcie sezonu wyrobić sobie kilka punktów przewagi nad resztą stawki

Kokodzambo | 04.08.2019 20:46

No, szok, dziwne że w przeciągu dwóch miesięcy Conte jeszcze nie robi wyników z Interem. Minie pół sezonu, to wtedy będzie można bawić się w ocenę jego pracy.

superpat | 05.08.2019 06:24

Jednak kibice Interu to stan umysłu, czasem NewMaldini pisze głupoty ale poniższy komentarz jest spoko małym przekąsem, który nikogo nie obraża, a Interisci od razu płacz i krzyk na ACM haha

_tripletta_ | 05.08.2019 07:34

smiesznypat

Zastanawiam się kto się bardziej kompromituje ty czy newmaldini.
Zaczynasz pojazd po kibicach Interu, a sam oczekujesz kultury z ich strony i szacunku. WTF?
Kibice Milanu w większości mają to do siebie, że szczekają szczekają, a od paru sezonów coś tego Interu nie potrafią wyprzedzić. A z komentarzy zawsze wynika, że mają lepszych zawodników prawie na każdej pozycji. Jakieś dziwne zjawisko.
Aż zerknąłem na stronę Milanu i nawet znalazłem komentarze o spokojnej walce o top3...grunt to mieć ambicje.

MrGhost | 05.08.2019 08:17

zapomniał wół jak cieleciem był - reagujecie zupełnie tak samo. Jednak warto zrozumieć, że gdy ktoś, kto zawsze atakuje społeczność Interu, nagle napisze coś 'z przekąsem', to wiedz że ciężko to wyczuć. Podwójnie ciężko wyczuc to na forach.