ICC: Man Utd lepszy od Interu

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  20.07.2019 15:30

Ole Gunnar Solskjaer  |  fot. SPORT PICTURES

Gracze Manchesteru wygrali z Interem 1:0 w ramach ICC. Bramkę dla triumfatorów zdobył Greenwood.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze MU mogli objąć prowadzenie w 25. minucie, lecz swojej sytuacji nie wykorzystał Martial zatrzymany przez dobrze interweniującego Handanovicia.

W 28. minucie zawodnicy angielskiego klubu mieli rzut wolny. Do piłki podszedł Rashford. Najpierw Anglik trafił w mur, a potem skutecznie interweniował golkiper rywali.

Kilka minut potem Lindelof zagrał do Jamesa, lecz młody zawodnik Czerwonych Diabłów nie wykazał się odpowiednią precyzją.

Kilka minut po zmianie stron okazję na zmianę wyniku miał Matić. Zawodnik Manchesteru główkował jednak tylko w słupek.

W 71. minucie uderzał Young. Po raz kolejny swoimi umiejętnościami wykazał się bramkarz klubu z Mediolanu.

Na pierwszego gola w tym spotkaniu czekaliśmy do 76. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Greenwood.

Kilka minut później ten sam zawodnik MU mógł podwyższyć, ale tym razem zabrakło mu nieco precyzji. Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Manchester - Inter 1:0 (0:0)

1:0 Greenwood 76'

Żółte kartki

Pereira - Brozović, Candreva, Skriniar

Man Utd: De Gea (Romero 62') - Wan-Bissaka (Young 63'), Tuanzebe (Bailly 63'), Lindelof (Jones 57'), Shaw (Dalot 62') - Pogba (Pereira 62'), Matić (Fred 63') - James (Chong 63'), Lingard (Mata 63'), Martial (Greenwood 63') - Rashford (McTominay 63')

Inter: Handanović - D’Ambrosio, De Vrij (Ranocchia 73'), Skriniar - Candreva (Agoume 83'), Gagliardini (Barela 73'), Brozović (Valero 83'), Sensi (Mario 73'), Dalbert (Pirola 73') - Longo (Perisić 46'), Esposito (Colidio 83')

Komentarze | 11 komentarzy

Kurzi_MUFC | 20.07.2019 15:42

Inter nie dawał rady wychodzić z własnej połowy nawet grając przeciwko rezerwowym United, to sobie Lukaku drużyne wybrał

Fat1xD | 20.07.2019 15:43

Ależ my mamy fajną młodzież! Oby Ole dał im sporo szans w tym sezonie. Szkoda gdyby tacy piłkarze jak Gomez, Chong czy przede wszystkim Greenwood się zmarnowali. Widać, że gra w tym sezonie będzie zupełnie inna, bardziej szybka i intensywna. Przydałby się chyba jednak pasujący do takiej taktyki napastnik. Sam Rashford to może być mało.

Co do Interu... Braki w umiejętnościach próbowali przykryć obroną Częstochowy, chamstwem i agresywną grą. Rozumiem, że mieli okazję popatrzeć na prawdziwego artystę jeśli chodzi o wślizgi, ale nie każdy może być Aaronem. ;)

_tripletta_ | 20.07.2019 15:57

United wyszło prawie w podstawowym składem( jak to nawet na devilpage chlopaki pisali) jedynie James i Tuanzebe nie powinni miec miejsca w '11'. A Inter? Bez ataku...no z 17 letnim Esposito i odkopanym trupem Longo który znowu wyląduje gdzieś w 2 lidze. Do tego Danilo, Antek, Gaglia, Dalbercik i wspomniany Esposito i Longo.
No United może być dumne. Nie ma co xD
Nie wspomnę tu już o innym etapie przygotowań gdzie Inter jest na samym początku z masakrycznymi treningami Conte który w Interze jest od kilkudziesięciu dni stosując zupelnie nową dla dzisiejszego Interu taktykę 3-5-2, a United Ole to już zgrana drużyna na innym etapie przygotowań.
Tylko amator może podniecać się tym sparingiem...

pochmurny | 20.07.2019 15:59

Nie piszę w kontekście tego meczu, ale to powinno być jasne, że Inter ma potężną dziurę w ataku: ewidentnie brakuję zawodników wygrywających pojedynki 1 na 1. Bez tego nie ma mowy o regularnym punktowaniu. Icardi odejdzie za pół darmo. Wydadzą całą kasę na Lukaku, a w ataku wiatr będzie robić Candreva?
Jeśli okno transferowe tak się skończy to szykuję się powtórka z poprzedniego sezonu: walka o pierwszą czwórkę w SerieA.

Italia00 | 20.07.2019 16:03

@Kurzi

A to Inter grał pierwszym składem? Też nie grał, uwierz mi:). W ataku jacyś 17 latkowie i piłkarze, którzy pewnie pod koniec okna wylądują poza Interem.

Oczywiście ten mecz pokazał, że w Inter teraz nie ma ataku i jeśli nie przyjdzie jakiś sensowny piłkarz to będzie biednie. Ale wierzę, że przyjdzie. A poza tym to nic. Pierwszy sparing Conte z nowymi piłkarzami, którzy uczą się taktyki i w ogóle ogarniają kto jest kim.

Italia00 | 20.07.2019 16:05

Bardzo mi się podobał na boisku Chong jak wszedł. No i bramka dla United też niczego sobie :)

Joker | 20.07.2019 16:08

Cieszę się z wygranej MU i niezłej gry, ale osobiście nie przywiązuje żadnej wagi do sparingów, bo to zawsze jest masa eksperymentów i te składy potem nie mają nic wspólnego z tym co jest potem w sezonie, poza tym kluby są na różnym etapie przygotowań i to też jest istotne...

EricTheKing | 20.07.2019 21:39

Poki co wyglada na to ze mamy najlepszego (or soon) RB w lidze..

Griezmann | 20.07.2019 21:49

Ale jak narazie James lipa. Tylko biega i za każdym razem kiepski pomysł z zakończeniem. Chong czy Grenwood znacznie więcej wnoszą

EricTheKing | 21.07.2019 08:33

Moze... On ma jednak trudniej To zupelnie inny level dla niego

Jednak widac plan Ole na druzyne Kilku szybkich zawodnikow z przodu i Pogba rozrzucajacy pilke Ponadto powiedzial tj ze Greenwood ma duze szanse na wystep z Chelsea od pierwszych minut... Stawia na mlodych i szybkich

Jeszcze jedno - przy wszystkich golach poki co udzial brali wychowankowie, a AWB ma 100% skotecznosci przy wslizgach Kot, czy raczej jak nazywaja go w Manchesterze Pajak :)