REKLAMA
REKLAMA

Leonardo zabrał głos ws. Bakayoko

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  07.05.2019 07:57
Leonardo zabrał głos ws. Bakayoko

Kibice AC Milan  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W cieniu skandalicznego zachowania Tiemoune Bakayoko piłkarze AC Milanu pokonali w poniedziałkowy wieczór Bolognę 2:1 w meczu w ramach kolejnej serii gier włoskiej ekstraklasy. W tej kwestii głos zabrał również dyrektor sportowy Rossonerich, przekonując, że nie będzie żadnych komunikatów w tej sprawie do mediów.

- To, co stało się z udziałem Bakayoko, zostanie przedyskutowane wewnętrznie i nie będziemy publikować żadnych działań, które będziemy podejmować - rzekł Leonardo przed kamerą Sky Sport Italia.

- Zawodnik w ostatnich tygodniach zajmował się wieloma sprawami, ale nie koncentrował się na realizacji celu, który drużyna ma postawiony. Bakayoko to piłkarz, mający wiele zalet, ale każdy popełnia czasem jakiś błąd, więc później trzeba ponieść za to konsekwencje - dodał Brazylijczyk.

- Nie musimy interweniować za każdym razem, gdy w szatni dzieje się coś złego, mimo że mamy świadomość tego, że ostatnio dużo się wydarzyło z udziałem piłkarza. W każdym razie będziemy chcieli załatwić sprawę w swoim gronie - kontynuował Leonardo.

- Porozmawiamy wspólnie z Ivanem Gazidisem, Paolo Maldinim i Gennaro Gattuso. Na pewno jednak nie będziemy mówić o tym publicznie, jakie podjęliśmy decyzje - skwitował dyrektor sportowy mediolańczyków.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Mlecz19 | 07.05.2019 12:12

bakayoko jak pogba reprezentują ten sam gatunek tępego ch

lyndonmilan | 07.05.2019 14:38

Mlecz19
Wszystko so ie wyjaśnili, Gatusso też nie zachiwał sie dobrze w stosunku do Tiemoue który w wcale ie odmówił wejscia na boisko tylko potrzebował więcej czasu na rozgrzanie sie, o a panowie sie przeprosiligoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy