REKLAMA
REKLAMA

Legalni bukmacherzy: Zwrot za remis Widzewa od LV BET

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  01.05.2019 11:27
Legalni bukmacherzy: Zwrot za remis Widzewa od LV BET

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Walczący o awans do I ligi piłkarze Widzewa Łódź notują obecnie serię 10 kolejnych remisów w lidze. W najbliższą sobotę czeka ich pojedynek u siebie z Ruchem Chorzów. Legalny polski bukmacher przygotował w związku z tym spotkaniem specjalną ofertę.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminKażdy kto postawi zakład na zwycięstwo Widzewa w sobotnim meczu z Ruchem za minimum 20 zł, a pojedynek zakończy się remisem, otrzyma zwrot swojej stawki (maksymalna kwota zwrotu to 50 zł).

Do promocji kwalifikują się pojedyncze oraz wielokrotne zakłady przedmeczowe o stawce 20 PLN lub większej. Kupony kombi są ważne, jeśli zawierają zakład postawiony na spotkanie Widzew Łódź - Ruch Chorzów i zakład ten okaże się przegrany, a pozostałe wydarzenia na kuponie będą wygrane.


Przejdź na stronę LV BET


W przypadku remisu zwrot w formie bonusu zostanie dodany do końca zawodnika w dniu 6 maja. Kwota bonusu musi zostać obrócona w ciągu 30 dni od jej przyznania przynajmniej raz z ostatecznym kursem minimalnym 1.75.

Warto również pamiętać, że na jednego użytkownika przypada jeden bonus.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą recenzją bukmachera LV BET, który przygotował między innymi bonusy powitalne dla nowych użytkowników.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco