REKLAMA
REKLAMA

Trzy kluby z Włoch chcą Caligiuriego

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  30.04.2019 13:50
Trzy kluby z Włoch chcą Caligiuriego

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Sport Bild podał na swoich łamach, że trzy włoskie kluby są zainteresowane pozyskaniem Daniela Caligiuriego z FC Schalke 04. W gronie ekip, które chcą pozyskać 31-latka wymienia się: AC Milan, AS Romę i Inter Mediolan.

Tymczasem dyrektor sportowy Schalke w osobie Jochena Schneidera przekonuje, że nikt w Schalke nie myśli o sprzedaży niemieckiego zawodnika pochodzenia włoskiego.

- Daniel to świetny piłkarz. Jesteśmy w pełni zadowoleni z jego gry i z tego, że mamy kogoś takiego w klubie. Nie myślimy o tym, aby go wytransferować - rzekł sternik Die Königsblauen w rozmowie ze Sport Bildem.

Caligiuri, który urodził się w Niemczech, mając ojca Włocha i matkę Niemkę, zagrał w tym sezonie w Schalke w 37 spotkaniach, notując siedem trafień i pięć asyst.

31-latek może grać zarówno jako prawy obrońca, jak i prawy pomocnik.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

januszL | 01.05.2019 15:07

Z całym szacunkiem dla Caligiurigo, to wymienione kluby są dla niego zbyt dobre. W środku stawki serie A jest dla niego miejsce, ale nie w czołowych klubach chyba że jak uzupełnienie kadry, a nie pierwsza 13-15 zawodników.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy