REKLAMA
REKLAMA

LV BET sponsorem sekcji Blind Football Wisły Kraków

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Informacja prasowa  |  19.04.2019 09:02
LV BET sponsorem sekcji Blind Football Wisły Kraków

Wisła Blind Football

Liga niemiecka wróciła do gry!
Sponsor Główny LV BET Zakłady Bukmacherskie rozszerza współpracę z Wisłą Kraków. Dzięki zwiększeniu zakresu umowy sponsorskiej logo Sponsora pojawi się także na koszulkach nowo powstałej sekcji Wisły Kraków - Blind Football.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza współpraca z Wisłą Kraków wkroczyła w nowy etap. Jej poszerzenie  jest dowodem wzajemnego zaufania. Cieszymy się, że Wisła jako pierwszy klub Ekstraklasy weźmie pod swoje skrzydła niewidomych piłkarzy z drużyny Tyniecka Nie Widzę Przeszkód Kraków, a my jako sponsor możemy dołożyć do tego swoją cegiełkę. Zdajemy sobie sprawę, że zawodnicy trenują tak samo profesjonalnie i z pasją walczą o zwycięstwa. To oni są dowodem na to, że dla ludzi z prawdziwą sportową pasją nie ma rzeczy niemożliwych – powiedział Łukasz Kieza, Country Manager LV BET.

Współpraca z sekcją blindfootballu Wisły Kraków uważana jest za inwestycję w przyszłość. Jako pierwszy klub Ekstraklasy weźmie pod swoje skrzydła niewidomych piłkarzy z drużyny Tyniecka Nie Widzę Przeszkód Kraków.  Logo LV BET będzie znajdowało się na froncie koszulek meczowych, analogicznie jak u piłkarzy Wisły Kraków podczas rozgrywek ligowych, międzynarodowych turniejów oraz innych wspólnych inicjatyw.

LV BET działa na polskim rynku od ponad dwóch lat. W tym czasie marka zaangażowała się w  rozwój różnych dyscyplin oraz wielu klubów sportowych. LVBET jest sponsorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia i Garbarni Kraków, a także oficjalnym bukmacherem Wisły Płock, Widzewa Łódź, Piasta Gliwice, Zagłębia Sosnowiec, Stali Mielec oraz koszykarskiego Śląska Wrocław.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją firmy bukmacherskiej LV BET.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco