REKLAMA
REKLAMA

Kane: Musimy być dojrzalsi

dodał: Adam Buciński  |  źródło: Sky Sports  |  04.03.2019 16:10
Kane: Musimy być dojrzalsi

Harry Kane  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Harry Kane, najlepszy strzelec Tottenhamu Hotspur, w rozmowie ze stacją Sky Sports opowiedział o tym, czego jego zdaniem brakuje w londyńskim zespole, a także odniósł się w kilku słowach do najbliższego starcia z Borussią Dortmund.

- Każdy zespół, czy to w Anglii czy w Europie, z roku na rok jest coraz mocniejszy. Dla nas, jako Tottenhamu, najważniejsze jest, żeby nie stracić dystansu do światowej czołówki - zaczął angielski napastnik.

- W ostatnich czterech czy pięciu latach osiągnęliśmy wyższy poziom, niż pierwotnie oczekiwano od naszego zespołu. Oznacza to, że kroczymy dobrą ścieżką - dodał.

- Mam nadzieję, że niedługo uda nam się wejść na ten ostateczny, najwyższy poziom, który potwierdzimy zdobyciem krajowych i międzynarodowych trofeów. Być może potrzebujemy na to jeszcze kilku lat, ale liczę, że uda nam się to osiągnąć znacznie wcześniej - kontynuował Kane.

Zawodnik Tottenhamu odniósł się także bezpośrednio do nadchodzącego meczu Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund.

- Musimy być dojrzali, gdyż gramy z dala od domu z bardzo dobrym zespołem. Ich stadion to twierdza, ale pokażemy, że nie straszne są nam żadne trybuny - zakończył.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy