REKLAMA
REKLAMA

Kane zły po porażce z Burnley

dodał: Adam Buciński  |  źródło: Sky Sports  |  25.02.2019 16:25
Kane zły po porażce z Burnley

Harry Kane  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Niedziela to nie był dobry dzień dla kibiców Tottenhamu. Ich ulubieńcy przegrali z Burnley na Turf Moor (2:1), i nie zdołali zbliżyć się w ligowej tabeli do Manchesteru City i Liverpoolu. Harry Kane, napastnik Kogutów, uważa, że jego zespół może mieć do siebie żal za zaprzepaszczenie takiej szansy.

- Oczywiście, że to była dla nas duża szansa, aby zbliżyć się do liderów. Niestety, nie udało nam się i możemy mieć żal tylko do siebie- zaczął angielski zawodnik.

- Musimy jednak walczyć do końca i się nie poddawać. Nadchodzą ciężkie tygodnie, pełne pracy, na które musimy być gotowi - dodał.

- Często słyszę, że ludzie mówią o mistrzostwie Anglii jak o wyścigu dwóch koni, ale to nie jest prawda. Cały czas jesteśmy w grze. Żeby nam się jednak udało to musimy za wszelką cenę zdobywać punkty w takich starciach jak to z Burnley - kontynuował.

- Kontuzja? Zawsze chcę wracać szybko na boisko. Cieszę się, że już jest wszystko w porządku. Myślę, że w moim przypadku to pewien styl życia. Zawsze, kiedy nie mogę grać, myślę o tym, co mogę poprawić w sobie, aby wrócić jeszcze silniejszym - zakończył.

Harry Kane rozegrał w tym sezonie 32 spotkania, w których zdobył 21 goli i zaliczył 6 asysty. Łącznie na boisku spędził 2654 minuty.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy