REKLAMA
REKLAMA

Piątka przyszłość w rękach Gazidisa

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  18.01.2019 10:38
Piątka przyszłość w rękach Gazidisa

Krzysztof Piątek  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Według informacji La Gazzetta dello Sport i Sport Mediaset, gdy tylko zielone światło na transfer Krzysztofa Piątka do AC Milanu da dyrektor generalny Rossonerich w osobie Ivana Gazidisa, to Polak wzmocni team z miasta mody. Przypomnijmy, że reprezentant Polski może trafić do Milanu jako obecny wicelider klasyfikacji strzelców włoskiej ekstraklasy.

Piątek ma zasilić szeregi mediolańskiej ekipy na wypożyczenie z opcją obowiązkowego zakupu. CFC Genoa ma najpierw otrzymać 15 mln euro za Polaka, z kolei po zakończeniu sezonu przedstawiciele 18-krotnych mistrzów Włoch będą mieli dopłacić 25 mln euro. Tym samym suma transferu łącznie wyniesie 40 mln euro.

Były zawodnik Cracovii w mediolańskim klubie ma zarabiać dwa miliony euro rocznie.

Jeśli wierzyć doniesieniom włoskich mediów, to Leonardo przeanalizował przeprowadzkę Piątka w najdrobniejszych szczegółach, co sprawia, że Enrico Preziosi został przekonany do wyrażenia zgody na transfer. Brazylijczyk przy finalizacji transakcji musiał wziąć także pod uwagę zobowiązania wynikające z finansowego fair-play.

Odnotujmy, że 23-latek ma docelowo parafować z Milanem kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2023 roku.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Calcio99 | 18.01.2019 11:36

Czy ty rozumiesz ze Higuain nie chciał grać w Mialne? Juventus i Milan musialy znaleźć rozwiązanie w sytuacji gdy on sam poprosił o odejście... Z niewolnika nie na pracownika, a choć zarabia ciężkie pieniądze, to zero zaangażowania fochliwego kopacza.

MarcosSalinas | 18.01.2019 11:58

Gdyby nie było zielonego światła nie spotkaliby się z Preziosim.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy