REKLAMA
REKLAMA

Chiellini: Za bardzo cofnęliśmy się do obrony

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  23.12.2018 10:41
Chiellini: Za bardzo cofnęliśmy się do obrony

Giorgio Chiellini  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Juventus FC pokonał w sobotni wieczór AS Romę w spotkaniu w ramach 17. kolejki włoskiej ekstraklasy, ale mimo wszystko niezadowolony po zakończeniu meczu był Giorgio Chiellini. Włoski obrońca w swojej wypowiedzi nawiązał do przegranego na własne życzenie starcia Ligi Mistrzów z Man Utd.

- W drugiej połowie z pewnością mogliśmy zaprezentować się o wiele lepiej. Tymczasem za głęboko przesunęliśmy do defensywy - mówił Chiellini przed kamerą DAZN.

- Na pewno musimy poprawić swoją grę, ale też pod względem swojej determinacji musimy prezentować się lepiej - dodał Włoch.

- Jeśli nadal będziemy prezentować się tak, jak do tej pory, to ryzykujemy, że będziemy przegrywać swoje spotkania podobnie, jak to miało miejsce z Man Utd - skwitował zawodnik Starej Damy.

W najbliższą środę mistrzowie Włoch zmierzą się w delegacji z Atalantą BC, o czym tez wypowiedział się Chiellini. - Czeka nas na pewno trudne spotkanie. Na pewno trochę pocieszymy się z wygranej nad Romą, ale szybko będzie trzeba się przestawić na to, aby zagrać już za kilka dni ważne starcie - skwitował.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy