Carabao Cup: Lisy grają dalej

dodał: sobmar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  27.11.2018 23:02

Puchar Ligi Angielskiej  |  Puchar Ligi Angielskiej

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W zaległym meczu IV rundy Carabao Cup (Puchar Ligi Angielskiej) Leicester City wygrało na swoim stadionie po rzutach karnych z Southampton 6:5 i uzupełniło stawkę ćwierćfinalistów. W kolejnej fazie Lisy zmierzą się z liderem Premier League Manchester City.

W regulaminowym czasie gry gole na King Power Stadium nie padły, a więcej dogodnych sytuacji mieli Święci. W 63. minucie Nathan Redmond trafił w poprzeczkę, piłka trafiła pod nogi Michaela Obafemiego, ale fatalnie spudłował. 20 minut później po uderzeniu Stevena Davisa padł gol dla gości, lecz sędzia go nie uznał, gdyż wcześniej piłkę ręką zagrał Redmond. Wreszcie w czwartej minucie doliczonego czasu gry z rzutu wolnego przymierzył Manolo Gabbiadini, lecz Danny Ward zbił piłkę na poprzeczkę i o tym, kto awansuje rozstrzygać miały rzut karne.

Pierwszych dziesięć zostało wykorzystanych, a w jedenastej serii bohaterem Leicester okazał się Ward, który obronił jedenastkę wykonywaną przez Gabbiadiniego. Potem do siatki trafił Nampalys Mendy i Leicester mogło cieszyć się z awansu.

Leicester City - Southampton 0:0, karne 6:5