REKLAMA
REKLAMA

Chiellini: Polska to solidna drużyna

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  08.09.2018 10:52
Chiellini: Polska to solidna drużyna

Giorgio Chiellini  |  fot. ASInfo

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Piłkarska reprezentacja Włoch zremisowała w piątkowy wieczór na stadionie w Bolonii z Polską 1:1. Tymczasem Giorgio Chiellini przyznał po zakończeniu spotkaniu, że Squadra Azzurra starą się zbudować nową tożsamość.

- Popełniliśmy kilka błędów w swojej grze i następstwem tego były sytuacje rywali - mówił obrońca Juventusu FC w rozmowie z Rai Sport.

- Polska to solidna drużyna, który czeka, kiedy przeciwnik popełni błąd. Gdy tak jest, może robić to, co lubi najbardziej, czyli kontratakować - dodał Chiellini.

- Rozegraliśmy niezłe zawody, mogliśmy nawet pierwsi wyjść na prowadzenie po akcji Federico Bernardeschiego, ale się nie udało. Chwilę później z dobrej strony pokazał się natomiast Robert Lewandowski i po jego zagraniu rywal objął prowadzenie - zaznaczył.

W najbliższy poniedziałek Włosi w delegacji zmierzą się z Portugalią. Chiellini wypowiedział się na temat tej potyczki.

- Musimy zagrać przynajmniej tak, jak w drugiej połowie. Na pewno przyjrzymy się przed poniedziałkowym meczem temu, co zrobiliśmy źle, ale nie będziemy nikogo obarczać winą. Wyciągniemy wnioski i chcemy się poprawić w następnym spotkaniu - rzekł.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy