REKLAMA
REKLAMA

SuperPippo przed starciem ze SPAL

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  19.08.2018 10:11
SuperPippo przed starciem ze SPAL

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Dzisiaj wieczorem oficjalny debiut w roli szkoleniowca Bologny FC zaliczy Filippo Inzaghi. Były reprezentant Włoch przed starciem w ramach pierwszej kolejki ligi włoskiej miał świadomość, że jego team czekają trudne zawody, ale zapowiedział, że Bologna chce odnieść zwycięstwo w inauguracyjnej serii gier.

- Rozpoczęcie sezonu lokalnymi derbami to zawsze przyjemne doświadczenie, ale taki stan rzeczy sprawia, że człowiek jest jeszcze bardziej zmotywowany i zdeterminowany, aby wygrać mecz  - mówił Inzaghi na konferencji prasowej przed bojem ze SPAL Ferrara.

- SPAL to mocna drużyna, która wyróżnia się tym, że już od kilku lat ma tego samego trenera, którym jest Leonardo Semplici, co sprawia, że pewnie będzie dobrze przygotowana do rozgrywek. Naszym celem jest jednak zwycięstwo i tylko na tym się koncentrujemy - zaznaczył opiekun Rossoblu.

Kadra Bologny FC na mecz ze SPAL Ferrara: Da Costa, Santurro, Skorupski; Calabresi, Corbo, Danilo, De Maio, Dijks, Gonzalez, Helander, Mattiello, Mbaye, Paz; Dzemaili, Nagy, Poli, Pulgar, Svanberg, Valencia; Falcinelli, Krejci, Okwonkwo, Orsolini, Palacio, Santander.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco