REKLAMA
REKLAMA

Courtois podziękował Chelsea

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Espana  |  10.08.2018 09:56
Courtois podziękował Chelsea

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Thibaut Courtois podziękował Chelsea za cztery lata występów w tym zespole. W ostatnich dniach reprezentant Belgii przeniósł się na zasadzie definitywnego transferu do Realu Madryt.

Belgijski bramkarz do Chelsea trafił w 2011 roku za 9 milionów euro z Genk, podpisując wówczas pięcioletni kontrakt. Od razu został jednak wypożyczony do Atletico Madryt, skąd wrócił na Stamford Bridge.

- Chciałbym wyrazić swoją serdeczną wdzięczność za ostatnie cztery fantastyczne lata. Chelsea zawsze będzie miała szczególne miejsce w moim sercu – powiedział Courtois w klipie opublikowanym w mediach społecznościowych.

- Bardzo się cieszę, że mogłem być częścią jednego z największych zespołów na świecie. Spełniłem dziecięce marzenie o grze w Premier League. Chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim moim kolegom z zespołu i trenerom, z którym dzieliłem się sukcesami i niesamowitymi chwilami – kontynuował Belg.

- Chcę podziękować kibicom za ich wielkie wsparcie. Mam nadzieję, że zrozumieją państwo, że bycie blisko moich dzieci było dla mnie bardzo ważne – mówił Courtois.

- Życzę wam wszystkim najlepszego na przyszłość. To był wielki zaszczyty być częścią rodziny Chelsea – dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

slawekmat | 10.08.2018 11:32

takie wymuszone to oswiadczenie sie wydaje ale to nie wychowanek, nie Anglik wiec odszedł bez skrupułów

szeryf13 | 10.08.2018 13:07

podobnie jak FIGO i wielu innych piłkarzy o ambicjach większych niż ich wczesne klubiki przeszedł do właściwego klubu i ucałował herb, na co jak sam mówi czekał całe życie (ależ to są pyszności dla kibica Realu, a lekka niestrawność dla materaca lub fana basurki):)
cytacik:
"Jak mówiłem wcześniej, mam maksymalny szacunek do Atleti. Oni postawili na moje wypożyczenie, sprowadzili tutaj, dali szansę na grę, wygraliśmy wiele pięknych rzeczy. Myślę, że zdobyłem szacunek tych ludzi. Jednak byłem wypożyczony, było inaczej. Teraz przychodzę do klubu, w którym zawsze chciałem być. Nigdy nie całuję herbu, a dzisiaj to zrobiłem, bo czuję, że jestem, gdzie chcę być. Chcę walczyć tu przez wiele lat, by wygrać wiele tytułów."

kubbak92 | 10.08.2018 13:21

up
Całowanie herbu to absurd... Nie powinien tego robić. Po prostu zachował się nie fair w stosunku do kibiców Atletico. Przycarlitosował. Chciał się przypodobać nowej publice, zresztą, czy ktokolwiek sądzi iż dla zawodnika klub do którego przychodzi znaczy więcej niż nowe miejsce w pracy? Czy gdy zmieniasz pracę, to całujesz logo nowego pracodawcy? Herb i jego wartość dla kibiców jest ogromna. Tacy zawodnicy jak Ramos czy John Terry mogą sobie pozwolić na takie gesty. Legendy, nie chłop który przyszedł, nawet nie będący wychowankiem a wcześniej grał przez dwa sezony w klubie śmiertelnego wroga.

hari321 | 10.08.2018 15:06

Witamy w realu , najlepszym klubie na świecie

HM!

carlos8818 | 10.08.2018 16:01

visca
Trochę słabo że najlepszy klub nie wygrał ostatnio LM w przeciągu trzech lat. Hahaha   Naucz się pisać odpowiednio nazwiska graczy to pogadamy kapciugoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy