REKLAMA
REKLAMA

Cassano: Taka cena za Ronaldo to promocja

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  17.07.2018 21:17
Cassano: Taka cena za Ronaldo to promocja

Antonio Cassano  |  fot. ASInfo

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Cristiano Ronaldo przeszedł z Realu Madryt do Juventusu Turyn. Antonio Cassano, były reprezentant Włoch, powiedział, że "CR7" ma wszystkie te cechy, których jemu brakowało.

- On ma dar od matki natury. Przede wszystkim ta cała jego mentalność, konsekwencja w pracy na treningach i profesjonalizm, czyli rzeczy, które ja nienawidziłem - powiedział Cassano w wywiadzie dla magazynu "Fanity Fair".

- Podziwiam u niego to, że potrafi być cały czas skoncentrowany. On pozostanie w historii na zawsze jako jeden z największych i zasłużył na ten sukces. Uzyskał to dzięki talentowi, ale przede wszystkim poprzez ciężką pracę - podkreślił.

Czego można się spodziewać po Ronaldo w barwach "Bianconerich"? - Dla Cristiano będzie to cudowne nowe doświadczenie. Juve będzie płaciło mu wielką pensję, ale mogą być szczęśliwi, ponieważ 100 milionów euro za takiego zawodnika to jest jak promocja - przyznał.

- Ma 33 lata, ale tylko według aktu urodzenia. On dokładnie dba o swoją formę fizyczną, niemal maniakalnie . Stać go aby w Serie A przez lata strzelał po 30-40 goli w sezonie - stwierdził.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco