REKLAMA
REKLAMA

Były lekarz Juve: Ronaldo to tytan pracy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  09.07.2018 07:28
Były lekarz Juve: Ronaldo to tytan pracy

Cristiano Ronaldo  |  fot.Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Wydaje się, że niebawem szeregi Juventusu FC zasili Cristiano Ronaldo. Z różnych stron napływają jednak głosy, że nie ma sensu wydawanie niezwykle dużych pieniędzy na zawodnika, który ma 33 lata. Głos w tej kwestii zabrał były lekarz Starej Damy w osobie Fabrizio Tencone, który udzielił wywiadu stacji Sky Sport Italia.

- Ronaldo to zawodnik, który wydaje się być dużo młodszy, niż wskazuje na to jego wiek. W trakcie swojej kariery miał niewiele kontuzji, a to ma wpływ na jego medycynę sportową - zaznaczył doktor, który aktualnie prowadzi sieć klinik sportowych.

- Z tego, co wiem, Ronaldo to taki typ piłkarza, który jest oddany pracy. Jego poświęcenie zarówno podczas treningu, jak i poza nim wykracza poza normalne parametry. To z pewnością miało duży wpływ na to, że jest w tym miejscu, w którym jest - dodał Tencone.

Liczy się praca i determinacja


- Obserwując ruchy Portugalczyka na boisku widać, że nic nie jest dziełem przypadku. Poświęca dużo czasu nie tylko na siłę nóg i tułowia, ale także na biodra. Wnioski te można wyciągnąć po tempie biegania, skoczności, czy zwykłym chodzie zawodnika - skwitował.

Przypomnijmy, że Ronaldo jest zawodnikiem Realu od lipca 2009 roku. W szeregach Los Blancos piłkarz wystąpił łącznie w 438 spotkaniach, zdobywając 450 bramek.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Kokodzambo | 09.07.2018 09:51

Serie A to trudna dla napastników liga, o czym wspominało wielu piłkarzy przechodzących do niej z innych lig. Bardzo chciałbym zobaczyć, jak Cristiano Ronaldo radzi sobie w starciu z włoskimi drużynami, które nie zostawiłyby mu tyle miejsca, ile zazwyczaj ma w La Lidze.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy