REKLAMA
REKLAMA

Evans piłkarzem Leicester

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  08.06.2018 11:31
Evans piłkarzem Leicester

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Jonny Evans przeszedł z West Bromwich Albion do Leicester City. Obrońca podpisał z "Lisami" trzyletni kontrakt - poinformował klub z King Power Stadium na swojej oficjalnej stronie internetowej.

- To wspaniale przejść do takiego klubu. Cieszę się, że to się wszystko udało. Kiedy pojawiła się taka szansa, to nie można było jej odrzucić. To jest ambitny klub, właściciele są ambitni i chcą, aby klub stale się rozwijał - powiedział Evans po parafowaniu umowy.

- Mam nadzieję, że dużo dam tej drużynie i klubowi. To jest wspaniałe miejsce do gry w piłkę. Kibice bardzo mocno wspierają zespół, a zawodnicy tutaj są fantastyczni. Te wszystkie czynnik sprawiły, że zdecydował się przejść do tego klubu - dodał reprezentant Irlandii Północnej.

- Jonny to jest zawodnik z wielkim doświadczeniem w Premier League. Mieć takiego zawodnika w drużynie to świetna wiadomość dla klubu. On jest liderem i zwycięzcą. Dużo da naszej drużynie i jestem zachwycony, że mogę go powitać w Leicester City - stwierdził natomiast menedżer Claude Puel.

30-latek w minionym sezonie wystąpił w 28 meczach angielskiej ekstraklasy. Strzelił w nich dwa gole i zanotował dwie asysty.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

radek281291 | 08.06.2018 12:19

Dobry transfer Lisów, oby w przyszłym sezonie wiodło im się lepiej niż w tymgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy