REKLAMA
REKLAMA

Media: Blanc zostanie menedżerem Chelsea

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Daily Express  |  06.06.2018 08:03
Media: Blanc zostanie menedżerem Chelsea

Laurent Blanc  |  fot. Getty Images

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Daily Expres informuje, że nowym menedżerem Chelsea FC zostanie Laurent Blanc. Wszystko wskazuje na to, że asystentem byłego szkoleniowca Paris Saint-Germain będzie Franck Passi.

Dodajmy, że decydenci The Blues mieli plan, aby zatrudnić Maurizio Sarriego w roli menedżera. Ostatecznie jednak władze londyńskiego klubu nie zamierzali płacić Napoli za Włoch, więc zdecydowali się na inne rozwiązanie.

Chociaż wszystko wskazuje na to, że lada moment opiekunem Chelsea zostanie mianowany Francuz, to Daily Express podkreśla, że cały czas władze klubu z zachodniego Londynu nie doszły do porozumienia z Antonio Conte ws. rozwiązania umowy.

Włoch domaga się zapłaty rekompensaty za przedwczesne zerwanie kontraktu w wysokości dziewięciu milionów funtów. Przypomnijmy, że umowa Conte obowiązuje do czerwca 2019 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 8 komentarzy

kubbak92 | 06.06.2018 10:21

Blanc może się sprawdzić. Ze wszystkich plotek w sprawie trenerów, najmniej mnie przekonuje i będzie przekonywać Enrique... W sumie absurdalne, bo akurat on wygrał z nich wszystkich najwięcej. Aczkolwiek w tym wszystkim stanowisko trenera będzie drugorzędną sprawą, kadra Chelsea potrzebuje transferów i jeśli zarząd zawali na tym polu, to nawet Ferguson cudów by nie zdziałał. Dodatkowo ta afera wokół Abramowicza... Wujaszek Romek bez swego pełnego zaangażowania to utrata przez The Blues stabilności. Musi się to wszystko zmienić, niezbyt podoba mi się kierunek w którym ten cały bałagan idzie... Zbyt duża cisza... Za dużo problemów, za dużo znaków zapytania i to wszystko skutkuje moją dużą dozą niepewności względem całego projektu The Blues.

Luciferrrroo | 06.06.2018 13:09

Blanc na pewno jest z tej trójki gwarantem tego, że w najgorszym wypadku będzie top 6. Natomiast z Sarrim i Enrique mogło by się wszystko zawalić, ale też czekała by nas mała rewolucja z szansą na zmianę na lepsze. Nie pamiętam jak to było w Bordeaux czy zawsze grał ofensywnie, bo w PSG tak grał, ale z takim składem nie wypadało grać inaczej. W Chelsea może być różnie ale mam tylko nadzieję że na drużyny pokroju WHU, Watfordu nie będziemy wychodzić nastawieni na defensywę.

kuba_psg | 06.06.2018 13:27

Luciferrrroo
No jak to jaki styl? Ofensywa, atak pozycyjny, to jest jego znak rozpoznawczy, czy to w Bordeaux, czy w reprezentacji Francji czy w PSG.
I nie ignorujcie jego wpływu na PSG. Paryżanie za Ancelottiego nie potrafili wymienić 3 podań na połowie rywala! Grali z kontry z drużynami z dołu tabeli L1, a gra wyglądała tak, że oczy od tego bolały.
Przyszedł Blanc i w kilka tygodni nauczył ich ładnej, ofensywnej gry, to było niesamowite.
Nie wiem czy w Chelsea uda mu się taka przemiana, bo oni mają autobus w DNA chyba ;) Ale będzie ciekawie to zobaczyć.

Islington | 06.06.2018 14:48

Luciferrrroo | 06.06.2018 13:09

"Blanc na pewno jest z tej trójki gwarantem tego, że w najgorszym wypadku będzie top 6."

Gwarantem tego byłby nawet Jurek Engel, bo 14 zespołów prezentuje dużo niższy poziom.
Ameryki nie odkryłeś heh

devious666 | 06.06.2018 16:43

@Islington

"Gwarantem tego byłby nawet Jurek Engel, bo 14 zespołów prezentuje dużo niższy poziom.
Ameryki nie odkryłeś heh"


Hmmm Premier League sezon 2015/2016:

10 miejsce; Chelsea 50pkt, 12zw. 14rem. 12por. brmaki 59:53 +6


Chyba jednak da się?? :P

Islington | 06.06.2018 17:19

To był "błąd systemowy", raczej zaspał zarząd a piłkarzom Chelsea już się nie chciało grać, niektórzy nie byli w stanie. Pomijając sezon Leicester to dawno nie było siedmiu dobrych zespołów.
Obecnie kluby 7-20 jeszcze obniżyły swój poziom.
Ostatni z topu Arsenal w swoim najgorszym sezonie od dekad ogrywa "rewelacyjne" Burnley w ich historycznym sezonie (7 mmiejsce) 6:0. Nie wykluczam że ta różnica będzie się pogłębiać, ale oby nie.
Może się ta zdarzyć, że Chelsea i Arsenal podniosą swój poziom a nikt z reszty tego nie zrobi i zrobi się przepaść większa niż obecne 9 pkt. Te 9 zresztą też nie oddaje różnicy klas.

Les Girondins | 06.06.2018 21:11

w bordeaux zbudował niesamowitą pakę, przy odrobinie szczęścia (a raczej jakby nie zawalili końcówki sezonu) to mógł mieć nawet 2 tytuły mistrzowskie - a jak wiadomo żyrondyści potęgą finansową nie byli.

a co do psg to pomimo setek milionów wydanych od odejścia blanca drużyna wcale nie wygląda lepiej niż wtedy

CFC_2018 | 07.06.2018 09:20

Hmmm... jest jeszcze tyyyleee czaaasuuu do końca Mistrzostw ze wg. mojej skromnej opinii, Zidane równiez zostanie Managerem Chelsea :-D W wieeeluuu mediach... :-D :-D :-Dgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy