Celta z kompletem

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  19.05.2018 14:50

La Liga

Zawodnicy Celty wygrali na swoim terenie z graczami Levante 4:2 (2:1). Bramki dla zwycięskiej ekipy zdobyli Gomez i Aspas - po dwie.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze gości objęli prowadzenie już w 12. minucie, kiedy to swoją sytuację wykorzystał Rochina. W 29. minucie do wyrównania doprowadził Gomez.

Kilka minut potem gracze Celty mogli nawet prowadzić, ale Wass uderzył jedynie w obramowanie bramki rywali.

Gospodarze dopięli swego pod koniec tej części gry, kiedy to na listę strzelców wpisał się Aspas.

Trzy minuty po zmianie stron ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie Celty. W 60. minucie golkipera Levante pokonał natomiast po raz kolejny Gomez.

Wynik spotkania na 4:2 ustalił natomiast Morales. Gospodarze w całym sezonie zdobyli 49 punktów. Goście byli gorsi o trzy oczka.

Celta - Levante 4:2 (2:1)

0:1 Rochina 12'