Crystal Palace rozbija Lisy

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  28.04.2018 17:52

Piłkarze Crystal Palace dosłownie przejechali się po Leicester City, wygrywając w sobotę 5:0. Londyńska drużyna jest już tym samym spokojna o utrzymanie w angielskiej Premier League.

Wpływ na tak wysoką wygraną gospodarzy miały zapewne to, że goście grali od 56. minuty w osłabieniu. Z czerwoną kartką z boiska wyrzucono wówczas Marca Albrightona.

Nie zmienia to faktu, że do tego momentu londyńczycy mieli już przewagę i prowadzili 2:0. Wynik otworzył w 17. minucie Wilfried Zaha, a jeszcze przed przerwą do siatki trafił też James McArthur.

W końcówce meczu defensywa Lisów posypała się niczym domek z kart. Do siatki trafiali kolejno Ruben Loftus-Cheek, Patrick van Aanholt i Christian Benteke. Ten ostatni zdobył gola z karnego.

Crystal Palace - Leicester City  5:0 (2:0)