REKLAMA
REKLAMA

Koniec sezonu dla Chielliniego?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  23.04.2018 09:35
Koniec sezonu dla Chielliniego?

Giorgio Chiellini  |  fot. ASInfo

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Obrońca Juventusu Giorgio Chiellini może nie wystąpić już w obecnym sezonie. Doświadczony zawodnik zmaga się z urazem kolana i musiał już na początku niedzielnego spotkania z Napoli opuścić boisko.

Początkowo informowano, że powodem jego zejścia z boiska były problemy mięśniowe, ale teraz okazuje się, że Chiellini doznał urazu kolana. Prawdopodobnie oznacza to kilka tygodni przerwy i koniec sezonu dla podstawowego zawodnika Juventusu.

- Chiellini prawie na pewno nie będzie gotowy na spotkanie z Interem - powiedział Massiliani Allegro podczas konferencji prasowej.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

JerryF | 23.04.2018 17:50

W każdym wywiadzie nowi pilkarze powtarzają jedną rzecz: nigdzie indziej tak nie harowali fizycznie jak w Juve. Niby to chwalą, ale co mają robić? Powiedzieć, ze Allegri ich zarzyna jak górale konie na trasie do Morskiego Oka?
Kontuzji tysiąc, piłkarze ociężali jak po najcięższych treningach przed sezonem, jakikolwiek brak polotu w grze.
Myślałem, że po rewanżu z Realem i meczu z Sampą Max im odpuścił i drużyna złapie formę na koniec sezonu, a mistrzostwo mamy w kieszeni. Jak się okazało, totalnie się myliłem co pokazały ostatnie dwa mecze i np. kontuzja Kielona.
Większość osób w miarę pozytywne wyniki Juve w tym roku brali za pewnik, jako że Juve Allegriego nastawia się zawsze na wiosnę. Jak widać, był to raczej fuks oraz korzystny terminarz, tak samo jak świetna seria Gattuso w Milanie, która się już dawno zakończyła.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy