Burnley z trzema oczkami

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  14.04.2018 17:54

Zawodnicy Burnley wygrali na swoim terenie z graczami Leicester 2:1 (2:0). Bramki dla zwycięskiej ekipy zdobyli Wood i Long.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze Burnley objęli prowadzenie już w szóstej minucie, kiedy to swoją sytuację wykorzystał Wood.

Zawodnicy gospodarzy szybko podwyższyli, ponieważ kilka minut potem na listę strzelców wpisał się również Long.

W 34. minucie goście mogli odpowiedzieć, ale Mahrez został zatrzymany przez dobrze interweniującego Pope'a.

Zawodnicy Lisów zdobyli kontaktowego gola w 72. minucie po trafieniu Vardy'ego i finalny rezultat tego meczu cały czas był sprawą otwartą.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ jednak zmianie i gospodarze zdobyli komplet punktów.

Burnley - Leicester 2:1 (2:0)