Leicester na remis ze Stoke

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  24.02.2018 15:19

Gracze Leicester zremisowali u siebie z zawodnikami Stoke 1:1 (0:1). Tym samym obie ekipy czekają na kolejne ligowe zwycięstwo od 20 stycznia.

Jak przebiegał ten mecz? Goście objęli prowadzenie w 43. minucie tej sobotniej potyczki, kiedy to gola zdobył Shaqiri.

Na wyrównującego gola czekaliśmy do 70. minuty. Wówczas niefortunnie interweniował Butland i cały czas końcowy wynik tego spotkania był sprawą otwartą.

W 79. minucie gospodarze mogli nawet objąć prowadzenie, ale golkiper gości najpierw obronił uderzenie Mahreza, a potem sparował na słupek strzał Maquire'a.

W 88. minucie sam na sam z bramkarzem rywali wyszedł Mahrez, ale nie udało mu się wykorzystać tej znakomitej sytuacji. Kilkadziesiąt sekund potem Ndidi trafił w obramowanie bramki przyjezdnych.

Do ostatniego gwizdka sędziego nie padły już żadne bramki i obie ekipy zdobyły po punkcie.

Leicester - Stoke 1:1 (0:1)
0:1 Shaqiri 43'
1:1 Butland 70' (sam.)