Leicester na remis ze Swansea

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  03.02.2018 17:56

Łukasz Fabiański  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Gracze Leicester zremisowali na swoim boisku z zawodnikami Swansea 1:1 (1:0). Łukasz Fabiański rozegrał cały mecz w szeregach Łabędzi.

Co działo się na stadionie Lisów? Zawodnicy ekipy Puela objęli prowadzenie w 17. minucie, kiedy to na listę strzelców "wpisał się" Vardy.

W 29. minucie zawodnicy Lisów mogli podwyższyć. Po raz kolejny sytuację miał Iheanacho, ale tym razem dobrze interweniował golkiper z Polski.

Goście doprowadzili do wyrównania w 53. minucie po trafieniu Fernandeza i mecz niejako rozpoczął się od początku.

W 73. minucie gospodarze mogli przechylić szalę na swoją stronę, ale niezłej sytuacji nie wykorzystał Gray. Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i obie ekipy zdobyły po punkcie.

Leicester - Swansea 1:1 (1:0)