REKLAMA
REKLAMA

#bukmacherzy: Wieści z rynku na przełomie roku

dodał: CB  |  źródło: Goal.pl  |  09.01.2018 11:51
#bukmacherzy: Wieści z rynku na przełomie roku

Roman Kołtoń, Tomasz Hajto i Mateusz Borek grają z  |  etoto

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
W roku 2017 na rynku zakładów bukmacherskich pojawił się tylko jeden nowy podmiot. To rumuński Superbet, który działalność w Polsce rozpoczął pod koniec listopada.

Superbet otrzymał licencję na prowadzenie punktów stacjonarnych i do końca roku otworzył ich w całym kraju około 30. Plan przedstawiony na inauguracyjnej konferencji prasowej (relacja goal.pl tutaj) zakładający otwarcie 50 punktów do końca 2017 nie został więc zrealizowany.

- Wszystko jest jednak pod kontrolą - zapewnia Katarzyna Kochaniak odpowiadająca za kontakty bukmachera z mediami. - Przyczyną był wydłużający się nieco proces rekrutacyjny i treningowy. Superbetowi zależy na jakości usług i obsługi klientów, dlatego woli otworzyć punkty z pewnym opóźnieniem, ale mieć pewność, że jest w nich odpowiednio przeszkolony personel - wyjaśnia.

Przed startem mundialu w Rosji, Superbet chce mieć w Polsce 100 punktów. Na otwarciu części z nich pojawi się ambasador marki - Jerzy Dudek.

Siedmiu bukmacherów w kolejceNa początku grudnia w kolejce po licencję na organizowanie zakładów sportowych w Polsce było siedmiu nowych bukmacherów.

- O udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet oraz w punktach naziemnych, ubiega się obecnie 12 podmiotów, w tym 1 podmiot mający siedzibę na terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA) – strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym.  7 podmiotów ubiegających się o udzielenie przedmiotowego zezwolenia nie posiada zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet oraz w punktach naziemnych - informowało goal.pl Ministerstwo Finansów.

Przed końcem roku żadna nowa licencja nie została jednak przyznana. Z informacji, które udało nam się uzyskać wynika, że w najbliższych miesiącach licencje powinny trafić do 2 lub 3 nowych bukmacherów z polskim kapitałem. Tutaj znajdziecie, przygotowane przez zespół goal.pl recenzje bukmacherów, którzy działają już legalnie na rynku polskim.

Borek, Hajto i Kołtoń pracują dla bukmacheraSuperbet zakłady online zamierza uruchomić dopiero w drugiej połowie 2018 roku, a tymczasem nową wesję swojego serwisu internetowego zaprezentowało etoto.

Ten bukmacher, obecny na rynku od trzech lat, przechodzi w ostatnim czasie duże zmiany. Potwierdzeniem tego jest nowa odsłona serwisu internetowego oraz zatrudnienie w roli ambasadorów marki Mateusza Borka, Tomasza Hajto oraz Romana Kołtonia. Materiały z udziałem tych eksperów mają pojawić się na etoto.pl z końcem stycznia.

Etoto było obecne w roli sponsora na dwóch galach bokserskich organizowanych przez Mateusza Borka i jego MB Promotions w 2017 roku. - Jeżeli coś ciekawego pojawi się na horyzoncie w 2018 roku na pewno się tym zainteresujemy - zapewnia Tomasz Mazur odpowiadający za marketing w etoto.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco