REKLAMA
REKLAMA

Chiellini: Wszystko rozstrzygnie się w Lizbonie

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: ASInfo  |  19.10.2017 13:40
Chiellini: Wszystko rozstrzygnie się w Lizbonie

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Juventus Turyn wygrał u siebie ze Sportingiem CP 2:1 w środowym meczu grupy D Ligi Mistrzów. Giorgio Chiellini, obrońca "Starej Damy", powiedział, że jego zespół do samego końca walczył, aby zdobyć te trzy punkty.

Juventus Turyn wygrał u siebie ze Sportingiem CP 2:1 w środowym meczu grupy D Ligi Mistrzów. Giorgio Chiellini, obrońca Starej Damy, powiedział, że jego zespół do samego końca walczył, aby zdobyć te trzy punkty.

- To był ciężki mecz, ale wiedzieliśmy, że taki będzie, ponieważ Sporting to bardzo dobra drużyna - powiedział Chiellini, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA.

- Zdobyliśmy ważne trzy punkty i teraz wszystko rozstrzygnie się w Lizbonie. Jesteśmy gotowi na te spotkanie - dodał.

- Nie chcieliśmy stracić bramki, ale cieszę się, że dobrze zareagowaliśmy. Pokazaliśmy do ostatniego gwizdka, że zależy nam na zdobyciu trzech punktów - podkreślił.

- Teraz musimy poprawić wiele rzeczy. Nie jesteśmy tak dobrze zbalansowaną drużyną jak byliśmy w przeszłości. Teraz jest czas, aby zespół się rozwinął - zaznaczył.

Bianconeri zajmują drugie miejsce z sześcioma zdobytymi punktami. Liderem jest FC Barcelona z kompletem trzech zwycięstw. Trzeci Sporting ma na swoim koncie trzy "oczka", a ostatni z trzema porażkami jest Olympiakos Pireus.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy