Towarzysko: Chelsea ograła Arsenal

dodał: sobmar  |  źródło: anglia.goal.pl  |  23.07.2017 11:42
W meczu towarzyskim rozegranym w sobotę w Pekinie Chelsea wygrała z Arsenalem 3:0. Dwa gole dla The Blues zdobył Michy Batshuayi (fot), a jedno trafienie dołożył Willian.

Brazylijczyk otworzył wynik meczu w 40. minucie, który po indywidualnej akcji pokonał Davida Ospinę. Dwie minuty później było już 2:0. Podawał N'Golo Kante, a Batshuayi uderzeniem z linii pola karnego z linii pola karnego nie dal szans bramkarzowi Arsenalu. Reprezentant Belii cztery minuty po przerwie ustalił wynik meczu, wykorzystując podanie Marcosa Alonso i ładnym strzałem umieszczając piłkę pod poprzeczką.

Arsenal - Chelsea 0:3 (0:2)
0:1 Willian 40'
0:2 Batshuayi 42'
0:3 Batshuayi 49'