REKLAMA
REKLAMA

Mourinho żałuje tego, jak traktował Schweinsteigera

dodał: sobmar  |  źródło: ASInfo  |  31.03.2017 22:20
Nieco ponad tydzień temu Bastian Schweinsteiger przeniósł się z Manchesteru United do Chicago Fire. Szkoleniowiec Czerwonych Diabłów, Jose Mourinho wyznał, że żałuje tego, jak go traktował.

- On jest w kategorii piłkarzy, co do których jest mi przykro, ze względu na to, co mu zrobiłem. Nie chcę o nim rozmawiać jako o zawodniku, którego bym kupił albo nie kupił. Wolę mówić o profesjonaliście i człowieku. To była ostatnia rzecz, jaką mu powiedziałem przed jego odejściem - przyznał Portugalczyk.

- Kiedy Bastian poprosił mnie o możliwość zmiany barw klubowych, musiałem się zgodzić. Szkoda mi pierwszej części naszej współpracy, ale on o tym wie. Będę tęsknił za profesjonalistą i za jego dobrym wpływem podczas treningów. Musiałem pozwolić mu odejść, chociaż do końca sezonu mamy bardzo dużo meczów i prawdopodobnie byśmy go potrzebowali w kilku momentach. Teraz życzę jemu i jego żonie szczęśliwego życia w Chicago - zapewnił były trener londyńskie Chelsea.

Niemiecki piłkarz w 2015 roku trafił na Old Trafford z Bayernu Monachium. W bieżących rozgrywkach nie mógł liczyć na regularną grę. Pomocnik jest wychowankiem monachijskiego klubu, w którym występował w latach 2002 - 2015.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy