Villarreal na remis z Malagą

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło: SerieA.pl  |  12.02.2017 13:59
Villarreal podzielił się przed własną publicznością punktami z Malagą w pierwszym niedzielnym spotkaniu Primera Division. Gospodarze utrzymali wynik 1:1, choć przez ostatni 20 minut grali w osłabieniu po czerwieni Roberto Soriano.

Już w dziewiątej minucie Pablo Firnaks zatrudnił bramkarza gospodarzy, ale ten zachował się bez zarzutu i sparował strzał z 16 metra na rzut rożny.

Kilka minut później nie było już jednak mowy o skutecznej interwencji golkipera. Po wrzutce Rosalesa z prawej strony, do piłki świetnie wyskoczył w polu karnym Charles i głową, przy biernej postawie defensorów Villarreal, pokonał bramkarza.

Do przerwy przeważała już Żółta Łódź Podwodna, nawet w jednym momencie piłka wpadła do siatki, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną strzelca.

Do wyrównania doszło dopiero w drugiej połowie, kiedy to Martin Demichelis sfaulował rywala w szesnastce i gola z rzutu karnego strzelił Bruno Soriano.

Inny Soriano - Roberto dziesięć minut później otrzymał głupią żółtą kartkę, mimo której Villrrealowi udało się utrzymać remis.

Villarreal CF - Malaga CF 1:1 (0:1)
0:1 Charles 14'
1:1 Soriano 63'