REKLAMA
REKLAMA

Zidane: Jeśli Legia gra w Lidze Mistrzów, to znaczy, że na to zasłużyła

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  17.10.2016 16:40
- Gramy z Legią w Lidze Mistrzów. Jeśli polski klub tam jest, to znaczy, że na to zasłużył. Nie czujemy się wygrani. Każdy ma po 50 procent szans na zwycięstwo i na boisku trzeba wywalczyć trzy punkty. Ktoś może powiedzieć, że jest między nami wielka różnica, ale jeśli tak jest, to chcemy to udowodnić na placu gry - mówił w poniedziałek na konferencji prasowej Zinedine Zidane, trener Realu Madryt cytowany przez portal Legia.Net.

Konferencja przyciągnęła wielu dziennikarzy, ale Hiszpanie praktycznie nie pytali o mecz z mistrzami Polski. Francuz został zagadnięty o kwestię bezpieczeństwa, ale krótko odparł, że nie spodziewa się żadnych incydentów i zupełnie się tego nie boi.

Opiekun Królewskich opowiedział o sytuacji kadrowej zespołu przed starciem z warszawską ekipą. - Do zdrowia wraca James Rodriguez. W poniedziałek pierwszy raz trenował z całym zespołem. Nic go już nie boli, wrócił do pełnej sprawności. Isco również jest gotowy do gry. To dla nas ważny piłkarz i jestem zadowolony z jego starań na treningach. Nie każdy musi od początku wychodzić na boisko, ale nawet wchodząc z ławki, można być istotnym graczem. Tak jest chociażby z Marco Asensio, który w każdej chwili musi być gotowy, by dać swoją jakość drużynie. Piłkarze potrzebują zaufania. Wszyscy musimy mocno pracować, co jest kluczem do kolejnych wygranych - mówił.

- Pamiętam o tym, że mamy dobrą passę. Remisy budziły zainteresowanie, tworzone z tego informacje, że jest nam trudno. Ale w piłce nożnej nie zawsze można wygrać, nawet kiedy bardzo się chce. Walczymy o sukcesy, choć droga jest jeszcze długa. Na pewno będziemy bardzo skoncentrowani i powalczymy o wygraną. Żeby nasza seria meczów bez porażki wydłużyła się do 23 - dodał na koniec szkoleniowiec Realu.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy