REKLAMA
REKLAMA

Balotelli nie dla Palermo

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło: Football-Italia  |  10.08.2016 17:49
Prezydent Palermo, Maurizio Zamparini wykluczył możliwość przejścia Mario Balotellego do sycylijskiego zespołu. "Nie możemy rozwiązywać jego problemów" - zaznaczył ekscentryczny właściciel rosanero.

- Technicznie rzecz ujmując, nie ma żadnych rozmów - powiedział Zamparini Radiu Kiss Kiss - Ale co zmusiłoby piłkarza zarabiającego 5-6 milionów euro za sezon do Palermo? Nie możemy rozwiązywać jego problemów - podsumował.

Balotelli jest łączony z Chievo, napastnik jest otwarty na rozmowy, jednak sporym problemem będą, wspominane przez Zampariniego, zarobki.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

michal_juve | 10.08.2016 19:02

Aż się wierzyć nie chcę, że Balo kończy jutro ... dopiero 26 lat. Gość ma CV bogatsze od niejednej legendy futbolu :D

Tak czy inaczej gra w jakimś włoskim średniaku wydaje się być dla niego dobrym kierunkiem - dalej "ma czas" żeby odbić się od dna ale do tego będzie potrzebował spooorej dawki pokory (czyli m.in pogodzenia się z niższymi zarobkami).

pawelostrowski | 10.08.2016 19:08

Ja bym nie liczył na to, że w jakikolwiek sposób ten facet jeszcze zaistnieje. Liczę,  że uda się jeszcze odzyskać cześć kasy, która została w niego zainwestowana. Najlepiej dla wszystkich byłoby gdyby Balo wybrał Chiny jako dalszy kierunek swojej kariery. LFC by zarobił,  Chińczycy mieliby prawdziwą  \"gwiazde\" a sam Balotelli mógłby nieźle zarobić i żyć tak jak lubi, czyli na totalnym luzie ;-)

marian0 | 10.08.2016 20:08

W tym okienku Balotelli pokaże na czym mu bardziej zależy: czy są to pieniądze, czy jednak kariera, w co bardzo wątpię. Tak jak @pawelostrowski napisał- najlepszym chyba kierunkiem dla Włocha są Chiny. Zarobi on, zarobi klub, coś tam pewnie postrzela i nie będzie mieć na sobie praktycznie żadnej presji. Z drugiej strony, nie rozumiem, dlaczego, skoro zależy mu na kasie, nie weźmie się też do roboty. Taka inwestycja- zacznie przykładać się do treningów, nie będzie przechodził obok spotkań obojętnie, zacznie grać na miarę talentu, to dostanie wyższy kontrakt. Prosta matematyka...

Luczywo | 10.08.2016 23:07

Tragikomedia.

PerSempreMilan | 11.08.2016 10:54

Balotelli to definicja, zawodnika z wielkim talentem, ale pustą głową.
Do tego wszystkiego dochodzi lenistwo bo gdyby chciał i zabrały się do ciężkiej pracy zamknąłby jadaczki wszystkim, ale woli być obiektem drwin niż idolem i tak pewnie zostanie.. to już ostatni dzwonek, 25 lat, albo robi coś ze swoją kariera co może wiązać się z obniżeniem pensji, w zamian za bezcenne w jego przypadku minuty i regularne występy. Albo będzie ssał z Liverpoolu grube  $ niczym pijawka. Przyznam teraz, że niezmiernie cieszę się, że udało nam się sprzedać Mario za ponad 20 mln euro.

Forza Milan!

Kokodzambo | 11.08.2016 13:26

@pawelostrowski, nie masz pojęcia o tym, jak wygląda piłka w Chinach. Poczytaj wywiady z zawodnikami, którzy tam grają lub grali. Balotelliego by tam nie chciano z uwagi na jego lenistwo. Chińczycy lubią stare i wypalone gwiazdy, ale nawet oni muszą pokazywać zaangażowanie, bo inaczej długo tam nie zagrzeją. To nie jest wesoła, bananowa liga, w której obcokrajowców stawia się w szeregu obok partyjnych dygnitarzy.

Balotelli pójdzie sladami Cassano. Świetny start i rozmienianie się na grosze.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy