REKLAMA
REKLAMA

Oscar: Odrzuciłem ofertę z Chin

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  22.02.2016 14:24
Pomocnik Chelsea Londyn, Oscar powiedział w wywiadzie udzielonym "The Independent", że w styczniu odrzucił ofertę transferu do Jiangsu Suning. Według brytyjskich mediów, chiński klub chciał za niego zapłacić 58 milionów funtów.

- Chińska drużyna była zainteresowana moim transferem, ale ja nie miałem zamiaru opuszczać Europy. Transfer do Chin byłby dla mnie dużą zmianą. Byłoby to zaprzeczenie wszystkiemu, co do tej pory zrobiłem. Chelsea to fantastyczny klub, a ja wciąż jestem młody. Mam 24 lata i jeszcze wiele meczów przede mną - powiedział Oscar.

Środkowy pomocnik broni barw Chelsea od lipca 2012 roku. Wcześniej grał w Internacionalu i Sao Paulo.

Zimą do drużyny z Nanjing Olympic Sports Center trafił inny zawodnik "The Blues", Ramires. Zespół z Chinese Super League zapłacił za niego około 20 milionów funtów.

- Byłem smutny, gdy dowiedziałem się, że Ramires odchodzi z klubu. Jesteśmy rodakami i często sobie pomagaliśmy. Uważam jednak, że Ramires dokonał dobrego wyboru - dodał Brazylijczyk.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

didieryves11 | 22.02.2016 16:09

"Byłoby to zaprzeczenie wszystkiemu, co do tej pory zrobiłem"
"Uważam jednak, że Ramires dokonał dobrego wyboru"

Chcąc nie chcąc, pojechał rodakowi :))

Vigmarr | 22.02.2016 16:12

To jeszcze niech zacznie trenować i grać tak dobrze jak teraz gra w jednym meczu na 10 zamiast ciągle nagrywać reklamy adidasa to może faktycznie zostanie legendą.

Czupryn1994 | 22.02.2016 18:56

Wielka szkoda, wiecznie bez formy.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy