Żyro bohaterem Wilków, strzelił dwa gole!

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Anglia.Goal.pl  |  12.01.2016 22:55
Bardzo udany mecz w ramach 25. kolejki angielskiej Championship zaliczył we wtorkowy wieczór Michał Żyro. Polak w spotkaniu Wolverhampton Wanderers z Fulham FC strzelił dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a Wilki pokonały stołeczną ekipę 3:2.

Dla polskiego zawodnika, który zasilił team z Molineux Stadium w trwającym oknie transferowym, był to drugi mecz w barwach Wolverhampton. Żyro swoje bramki zdobył w 6. i 13. minucie.

Od pierwszych minut polski zawodnik był postacią bardzo widoczną na boisku. Dodajmy, że grał w roli napastnika i spędził na placu gry 83 minuty.

Przypomnijmy, że 23-latek trafił do drużyny Wilków za 0,5 miliona euro i szybko zaczął spłacać kwotę, jaką wydali na niego sternicy angielskiego klubu.

Wolverhampton Wanderers - Fulham FC 3:2 (2:1)