REKLAMA
REKLAMA

Sogliano dyrektorem sportowym Genoi

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło: Football-Italia.net  |  22.12.2015 20:58
Prezydent Genoi, Enrico Preziosi wydał oświadczenie telewizyjne odnośnie zatrudnienia nowego dyrektora sportowego. Będzie nim, do niedawna pracujący w Carpi, Sean Sogliano.

Sogliano pracował zarówno w Varese, jak i Palermo oraz Hellasie Werona. Ten sezon rozpoczął jako dyrektor sportowy Carpi i był odpowiedzialny za zwolnienie szkoleniowca beniaminka Serie A, Fabrizio Castoriego. Gdy trener powrócił do klubu po miesiącu, Sogliano został zmuszony do jego opuszczenia.

Preziosi ogłosił dzisiaj, za pośrednictwem Telenord, że przejmie on obowiązki w Genoi.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

renegat | 22.12.2015 23:11

akurat nie uwazam, aby poprzedni dyrektor generalny Genoi, wykonywal zla robote. szczegolnie, jesli chodzi o mercato. problem jest bardziej brak ambicji klubu. co sezon, wymienia sie pol skladu, a w ich miejsce sprowadza sie graczy na podobnym poziomie lub slabszych. dlatego, na tej podstawie ciezko rowniez oceniac prace Gassperiniego. a wlasciciel Genoi - Preziosi, to kolejna ekscentryczna postac we wloskim swiecie Calcio.

Grifo | 23.12.2015 15:17

Właśnie chodzi o to, że od pewnego czasu, nikt konkretny nie zajmuje tego stanowiska. Ponoć Preziosiemu doradzał nasz były DS, Stefano Capozucca, a na transfery wpływ mieli Gasp, skauci (Omar Milanetto) i oczywiście Preziosi, który brał wszystkich będących bez klubu. We wszystko wmieszany był również syn prezesa, Fabrizio.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy