REKLAMA
REKLAMA

Chiellini: Możemy osiągnąć sukces na Euro 2016

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  12.11.2015 19:21
Obrońca reprezentacji Włoch, Giorgio Chiellini jest przekonany, że jego drużynę stać na osiągnięcie sukcesu podczas przyszłorocznych mistrzostw Starego Kontynentu.

Podopieczni Antonio Conte zakwalifikowali się do Euro po zajęciu pierwszego miejsca w grupie H. W piątek czeka ich mecz towarzyski z liderem rankingu FIFA - Belgią.

- Na boisku prezentujemy się coraz lepiej, dlatego bardzo chcieliśmy wywalczyć awans na mistrzostwa bez większych trudności - powiedział 31-letni Włoch cytowany przez "FourFourTwo".

- Wiemy, że stać nas na osiągnięciu dobrego wyniku. Stale pracujemy nad nowymi rozwiązaniami i czujemy się silniejsi niż wcześniej - dodał.

- Spotkanie z Belgią będzie dla nas kluczowym sprawdzianem, podobnie jak wiosenne mecze z Hiszpanią i Niemcami. Po tych trzech starciach dowiemy się, jakie są nasze najważniejsze atuty. Jestem przekonany, że nasza reprezentacja będzie jednym z faworytów do zdobycia mistrzostwa - podsumował Chiellini.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

Kokodzambo | 12.11.2015 20:19

Z Chiellinim w składzie raczej nie będzie sukcesów. Facet jest świetnym przykładem tego, że w wielu klubach wystarczy mieć nazwisko, aby być podstawowym zawodnikiem. Ciekawe czy w kadrze również będą na niego stawiać.

Koloseum | 12.11.2015 20:59

Jak dla mnie Chiellini czołówka środkowych obrońców na świecie.

JPMagik | 13.11.2015 08:05

Kokodzambo: Facet jest świetnym przykładem tego, że w wielu klubach wystarczy mieć nazwisko, aby być podstawowym zawodnikiem.
Tylko przecież to on sam a nikt inny spowodował że jego nazwisko jest rozpoznawalne. Jest świetnym piłkarzem a to że ostatnio robi więcej błędów niż wcześniej nie umniejsza jego umiejętnościom. Juve nie ma lepszej opcji na jego pozycje i dlatego gra, nie wiem dlaczego według Ciebie powinien siedzieć na ławce i kto miałby go niby zastąpić.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy