REKLAMA
REKLAMA

Pogba: Juventus w moim sercu

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło: Football-Italia.net  |  22.02.2020 22:22
Paul Pogba zapewnił przywiązanie do barw Juventusu w ostatnim wywiadzie dla oficjalnej telewizji klubu. Młoda gwiazda stwierdziła, że "Juventus znajduje się w jego sercu", gdyż to w Turynie naprawdę zaczął grac w piłkę.

- Juventus to pierwszy klub, który pozwolił mi grać - powiedział Pogba - To drużyna, dzięki której mogłem zacząć występować w reprezentacji Francji oraz zespół, w którym strzelałem pierwsze gole. Dlatego też bezsprzecznie jest klubem, który zawładnął moim sercem.

- Pozwolono mi tutaj uwierzyć w swoje umiejętności i zaszczepili pewność siebie, którą pokazuję na boisku. Jak bardzo kocham  Juventus w skali od 1 do 10? Na dziesięć punktów! Od kiedy tu jestem zawsze daję z siebie 100% dla klubu - podsumował.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Juvek77 | 05.11.2015 17:36

Miło, choć po zachowaniu Vidala jakoś ciężko jest wierzyć w takie wypowiedzi.

Nikt nie będzie miał pretensji jeśli odejdzie za grube miliony, sęk w tym aby zrobić to z klasą. Tevez, Pirlo czy nawet Pepe zostaną w sercach kibiców Juve i nawet gdy zagrają przeciwko Starej Damie mogą liczyć na owacje na stojąco(przykład Pepe w meczu z Chievo).

Bardzo chciałbym aby Juve awansowało z grupy LM i trafiło na Bayern, Vidal z króla Turynu posmakuje gwizdów na JS. A wystarczyło zachować się jak wyżej wymienieni gracze bo gadki o przejściu z przeciętnego klubu do topowego było bardzo niesmaczne i nie na miejscu(nie umniejszam Bayernowi bo oczywiście jest to klub półkę wyżej od Juve na ten moment)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy