REKLAMA
REKLAMA

Bruno chciałby uderzyć Bonucciego

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło: Football-Italia.net  |  22.02.2020 22:22
Były obrońca Torino, Pasquale Bruno przyznał, że gdyby grał w ostatnich Derbach Turynu, to uderzyłby w twarz Leonardo Bonucciego z Juventusu. Zawodnika, którego boiskowe występy przypięły mu pseudonim "Zwierzę" irytowały ciągłe protesty defensora Starej Damy.

- Gdy oglądałem spotkanie derbowe i widziałem Bonucciego wciąż i wciąż protestującego wobec decyzjom arbitra zacząłem głęboko myśleć - powiedział Bruno Tuttomercatoweb - Z chęcią zagrałbym dzisiaj w meczu Juventus-Torino przeciwko Bonucciemu.

- Widzenie go tak podnieconego, gotowego do protestowania w każdym momencie spowodowało, że zacząłem wyobrażać sobie Pasquale Bruno uderzającego Bonucciego w twarz w tunelu prowadzącym na boisko. Rozbijającego jego wargi w taki sposób, by założono mu pięć szwów i nie mógł mówić przez pięć miesięcy.

- To moje skryte marzenie. Bonucci irytuje mnie, co pogłebiło się tylko po meczu Juve z Bologną, w którym zapewniał on arbitra, iż był faul na Moarcie w polu karnym, podczas gdy gracze rossoblu protestowali wobec decyzji o karnym. Takie zachowanie jest niedopuszczalne.  Gdybym był graczem Bologny, uderzyłbym go - podsumował.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Bianconeri18 | 04.11.2015 02:01

A mnie irytuję te jego ciągłe "gdybym był . gdybym był" .... ;)  boli kolejna porażka w ostatnich minutach i ma boleć .

marcin1995 | 04.11.2015 09:53

to jest wgl jakis skandal, takie zero wgl ma czelność się wypowiadać, ktos kto nic nie osiągnął w footballu ,niech sie zastanowi co wgl mówi, jaka promocje robi piłce nożnej, wgl w sporcie i przedewszystkim sobie, żałosne zachowanie

marcin1995 | 04.11.2015 09:55

**przede wszystkim sobie

dostojnyfarmata | 04.11.2015 11:50

wracając do przepisów w piłce nożnej, gdzie zamiar jest karany jak samo przewinienie (vide wczorajsza czerwona kartka dla Hernanesa) to pan Pasquale pownien dostać 5 spotkań zawieszenia :) ale że jest już tylko zgorzkniałym starszym panem to można spuścić zasłonę milczeniagoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy