2. Bundesliga: Bochum zatrzymane, Betzenberg padł

dodał: KMM  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  11.09.2015 20:29
VfL Bochum nie wygrał po raz pierwszy w sezonie. Westfalen zremisowali na wyjeździe 1:1 z Sandhausen, które udowodniło, że potrafi grać nawet z najlepszymi w stawce. Pierwsze domowe zwycięstwo w sezonie odniosły Byki z Lipska, z kolei FC Kaiserslautern uległ u siebie z Freiburgiem 0:2.

W Sandhausen Kosecki grał do 92. minuty. Na Betzenberg Przybyłko rozegrał cały mecz, Klich wszedł w 86 minucie.

1. FC Kaiserslautern – SC Freiburg 0:2 (0:0)
0:1 Abrashi 72'
0:2 Petersen 87'

RasenBallsport Lipsk – SC Paderborn 07 2:0 (2:0)
1:0 Sabitzer 18'
2:0 Forsberg 28'

SV Sandhausen – VfL Bochum 1:1 (1:1)
0:1 Bastians 4' (karny)