REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie: Hunt zamienił Wolfsburg na HSV

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  31.08.2015 18:23
Hamburger SV w ostatnim dniu okna transferowego poinformował o sfinalizowaniu transferu pomocnika Aarona Hunta. 28-latek, który dotychczas występował w Wolfsburgu, podpisał trzyletni kontrakt.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy jeszcze przed końcem okna transferowego pozyskać zawodnika o takiej jakości jak Aaron Hunt. Będzie dla nas wzmocnieniem - powiedział trener HSV Bruno Labbadia.

28-latek większą część dotychczasowej kariery spędził w Werderze Brema, z którego latem ubiegłego roku trafił na zasadzie wolnego transferu do Wolfsburga.

Hunt ma na swoim koncie 232 występy w Bundeslidze, w których zdobył 48 bramek.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 9 komentarzy

bundes | 31.08.2015 18:33

Dziwny chlopak, miał isc po LM i sukcesy a obniżył loty. Dodatkowo wychowanek Werderu idzie do HSV słabo.

Stormblast | 31.08.2015 18:37

Niezły pajac. Czeka go miłe powitanie na Weserstadion.
13 lat w Werderze, zdarzało mu się nosić opaskę kapitańską na ramieniu. Opuścił Werder, bo chciał grać w drużynie walczącej o LM. Udało mu się poza drobnym wyjątkiem: balansował między ławką rezerwowych, a trybunami.
Smutne to co zrobił. Pretensji nie miałbym jakby Elia wrócił do Hamburga. Ale nie gość, który niemal całą swoją karierę związany jest z Bremą. Jeśli się nie zapuścił z treningiem to przyda się HSV.

mn78 | 31.08.2015 19:12

Nie przepadam za Huntem ale jak okaże się wzmocnieniem to go polubię :)

MatiP | 31.08.2015 19:16

Na pewno będzie lepszy od Holtby'ego. Swoją drogą trochę szkoda że jednak Werder go nie pozyskał ale skoro wolał iść do lokalnego rywala...

Bayer1904 | 31.08.2015 21:35

HSV pewnie mu dał więcej hajsu i temu poszedł bo sportowo to napewno nie :D

Stormblast | 31.08.2015 23:34

@Bayer1904, Werder raczej o niego nie zabiegał, bo pieniędzy nie ma na nic. Kadrę mamy skromną, dużo młodych graczy dostanie szansę jeśli wypadnie ktoś z pierwszego składu. Hajrović byłby przydatny - alternatywa dla Bartelsa. Na dobrą sprawę nie mamy żadnych skrzydłowych poza Bartelsem. Teoretycznie ustawienie tego nie wymaga, ale pozycje na środku pomocy są u nas bardzo mobilne.

Hunt mnie bardzo zawiódł. Odważny albo głupi ruch. Na pewno kontrowersyjny i jeśli będzie grać dobrze to przynajmniej w Hamburgu go polubią. Jak będzie za słaby na nich to: kibice HSV go wyśmieją, a do Bremy nie zbliży się na 50 kilometrów. Sportowo powinien dać radę (jeśli nie ma poważnych zaległości). Jako człowiek pokazał, że nie ma za grosz honoru. Opcji pewnie było więcej więc tym bardziej karygodne zachowanie.

Nie wyobrażam sobie piłkarza Fringsa czy Skrypnika opuszczających Werder. Tzn. wyobrażam sobie, bo Torsten tak zrobił, ale żaden z nich mając do wyboru inne kluby nie wybrałby największych rywali. Była chyba też opcja z Claudio Pizarro, ale myślę, że ma na tyle oleju w głowie...Zdania nie dokończę, bo jeszcze przejdzie i będzie mi głupio;)

Nigdy nie powinno się mówić nigdy, ale jeśli Hunt głodem nie przymiera to nie powinien wybrać takiej opcji. Na tle Werderu w kryzysie był piłkarzem wyróżniającym się (przy mocnej drużynie był solidnym zmiennikiem) i miałem do niego szacunek. Jak łatwo wszystko zepsuć w jednym momencie. I to odnosi się do życia, a nie tylko do zabawy jaką jest piłka nożna.

Stormblast | 31.08.2015 23:44

Tak przy okazji. Knaebel z wyglądu zawsze kojarzył mi się z Huntem. Wiedziałem, że ten pierwszy jest śmieszny, ale po Huncie się tego nie spodziewałem.

Joker | 01.09.2015 00:03

Jeśli Hunt wróci na swój poziom to będzie super wzmocniem dla HSV... A tak szczerze mówiac to każdego się w HSV spodziewałem, ale nie jego :) Ja jednak osobiście jakims krwawym fantykiem nie jest i nawet nic nie mam do Werderu, a tymbardziej do jego wychowanków czy byłych kapitanów :) Mi on tam nie wadzi, jak będzie dobrze grał to może sobie nawet opowiadać w mediach, że kocha Werder, a w HSV gra tylko dla kasy :)

KaeM16 werder | 02.09.2015 07:34

A kibice go kochali... Człowiek bez honoru i kręgosłupa mentalnego. Jakiegoś strasznego powitania na Weserstadion tez sie nie spodziewam, skoro tamtejsza publika staje się coraz bardziej lewicowa, za niedługo będziemy drugim St. Pauli. Niech jeszcze dostanie tęczowe sznurówki w prezencie przed meczem.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy