Piłkarze Borussii wygwizdani

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Yahoo, Bild  |  05.02.2015 10:13
Po zakończeniu środowego meczu Borussii Dortmund z Augsburgiem piłkarze gospodarzy zostali wygwizdani przez swoich kibiców. Drużyna Jurgena Kloppa przegrała 0:1 i znajduje się na samym dnie tabeli niemieckiej Bundesligi.

- Zachowanie fanów nie może nas dziwić. Po raz kolejny zawiedliśmy na boisku i teraz zbieramy tego plony - przyznał Roman Weidenfeller, który po ostatnim gwizdku sędziego udał się na rozmowę do kibiców. - Uznałem, że potrzebują naszych wyjaśnień - dodał.

Z podobnego założenia wychodzą także inni piłkarze Borussii. - Skoro po przeszło połowie sezonu jesteśmy w strefie spadkowej, byłoby z naszej strony nieuczciwe, gdybyśmy nie rozumieli postawy fanów - ocenił Mats Hummels.

Komentarze | 9 komentarzy

kapucyn7 | 05.02.2015 13:00

Oj, morale drużyny juz od ponad 2 miesięcy szoruje brzuchem po dnie. Wyniki to jedno ale póki co to trzeba popracować nad psychiką.

daneczny133 | 05.02.2015 14:28

Ten zdradziecki Hummels,podchodzi do kibiców?!?.Jak to...przecież on klub ma w 4 literach..

elo4242 | 05.02.2015 16:12

Bo Ty najlepiej wiesz jak on traktuje klub...

daneczny133 | 05.02.2015 16:49

Bo ty najlepiej wiesz do czego mój komentarz się odnosił...:)

Psycho_Mantis | 05.02.2015 19:13

Niestety ale należą się im te gwizdy,taka prawda ,że mamy najlepszych kibiców świata , gramy jak zawodnicy z B Klasy a mimo to co mecz na Signal zasiada ponad 80 tysięcy Kibiców , to jest piękne... tylko póki co zawodnicy BVB nie zasługują na takie wsparcie.

Onan | 05.02.2015 19:27

@Psycho_Mantis

Najlepsi kibice na swiecie przez 90 minut siedza jak na mszy i czekaja na zbawienie zamiast wesprzec pilkarzy dopingiem ?! Prosze Cie nie wyjezdzaj z takimi tekstami...Swietni to oni sa jak sa wyniki to wtedy dopinguja a jak nie idzie to cisza a to wlasnie wtedy jest potrzebne ich wsparcie.Najlepsi kibice sa w Polsce Lech Lechia Legia Ruch Slask reszta swiata powinna sie uczyc od tych kibicow !

Psycho_Mantis | 05.02.2015 19:35

Nie rozśmieszaj mnie , Polscy kibice polskich klubów to bydło ... przekonałem się o tym na towarzyskim meczu Śląsk-BVB.Nic poza wyzywaniem nie potrafią ,do kamieniołomów takich partaczy wysłać.

BVB ma najlepszych Kibiców na świecie i nikt tego nie zmieni, to od nich polskie bydło się powinno uczyć.

Onan | 06.02.2015 06:23

Bydlo dobre sobie...Nie wiem czy wiesz ale obrazliwe przyspiewki to standard na calym swiecie ale skad Ty mozesz to wiedziec skoro byles na jednym meczu i to towarzyskim...Pokaz mi kibicow ktorzy nie obrazaja innych podczas meczu sa tacy poza kibicami Watykanu ? Obrazanie prowokowanie i dopiekanie  innym klubom to tradycja.Wedlug Ciebie lepiej siedziec jak ostatnio kibice BVB przez 90 minut jak kolek ? Rownie dobrze mogli siedziec przed tv albo isc na mecz tenisa tam jest podobna atmosfera ahh pikniki.Przepraszam Cie bardzo ale tak nie zachowuja sie najlepsi kibice na swiecie...

Psycho_Mantis | 06.02.2015 10:32

Widać ty jesteś taki sam kibol jak ci ze Ślaska , którzy normalni kibice obrażają na TOWARZYSKIM meczu? Chyba tylko to bydlo z POlski .BVB najlepsi kibice na świecie , bez odbioru.