REKLAMA
REKLAMA

Decydujący tydzień Przybylskiego

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  19.08.2014 15:21
Najbliższe dni zadecydują, czy Mariusz Przybylski wkrótce wróci do gry. W końcu lipca zawodnik zmagający się od zimy z kontuzją stawu skokowego wznowił treningi przy Roosevelta - podała oficjalna strona Górnika Zabrze.

- Wszystko przebiega zgodnie z planem. Mario powoli wchodzi na coraz większe obciążenia. Jeśli w tym tygodniu nie pojawią się żadne komplikacje, zawodnik będzie przygotowywany do występu w drużynie rezerw - informuje Bartłomiej Spałek, fizjoterapeuta Górnika Zabrze.

Pierwszy mecz w rezerwach zanotował już Mariusz Magiera, ale na kolejny 29-letni obrońca będzie musiał jeszcze poczekać. - "Magic" naciągnął delikatnie mięsień przywodziciela w lewej nodze. Obecnie trenuje indywidualnie. W poniedziałek delikatnie truchtał, z czasem będziemy więc zwiększać obciążenia.

W poniedziałek w klubie pojawił się Bartosz Iwan, który zmaga się ze złamanie piątej kości śródstopia prawej nogi. - W miniony piątek "Ajwen" zdjął już but ortopedyczny i rozpoczął rehabilitację, która potrwa od 4 do 6 tygodni.

Na sobotnim meczu rezerw ze Swornicą skręcenia kostki doznał Rafał Kurzawa. We wtorek zawodnik przejdzie szczegółowe badania, które wykażą, jak długa będzie przerwa 21-letniego pomocnika.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco