REKLAMA
REKLAMA

Borussia sprowadzi Ramiego?

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: L'Equipe  |  22.02.2020 22:22
Nie tylko Manchester City oraz Napoli myślą poważnie o sprowadzeniu Adila Ramiego. Okazuje się, że ofertę za defensora hiszpańskiej Valencii przygotowują właśnie włodarze wicemistrza Niemiec - Borussii Dortmund.

Co ciekawe, do informacji tych dotarli dziennikarze francuskiego L'Equipe. Przekonują oni, iż Borussia jest gotowa przebić ofertę klubu z Neapolu. Zwolennikiem sprowadzenia Ramiego jest nowy szkoleniowiec włoskiego zespołu, Rafa Benitez.

Odejście defensora z Valencii wydaje się być przesądzone. Rami skrytykował niedawno władze Los Che i poprosił o wystawienie na listę transferową.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

kuba_z | 19.06.2013 13:38

Po co on Borussi jest Hummels i Subotić a Rami ani poprzednio wymieniona dwójka na ławke się nie nadaje może Barcelona niech nad nim pomyśli

wojojuve | 19.06.2013 17:58

kuba

Uważasz, że Hummels długo będzie grał w Borussi? Być może w tym okienku go nie sprzedadzą, ale jeśli następny sezon będzie miał równie udany to wątpliwe, aby został. Borussia pewnie już szuka zastępstwa dla niego, aby nie robić tego w ostatniej chwili.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy